Kylie Jenner królową Instagrama. Ma ponad 300 milionów followersów!

2022-01-13 17:24 es

O tym, że Kylie Jenner cieszy się wielką popularnością, nikomu nie trzeba mówić. Warto jednak zwrócić uwagę na liczby... A te mówią jasno: najmłodsza z sióstr Kardashian Jenner jest królową Instagrama. Kylie Jenner ma ponad 300 milionów followersów!

Rodzina Kardashian Jenner wyniosła celebryctwo na zupełnie nowy poziom. Siostry stały się multimilionerkami, będąc znanymi z...bycia znanymi! Oczywiście pomogła im seks taśma Kim Kardashian. To po jej wycieku rodzina wystartowała z własnym reality show.

Keepin Up With The Kardashians zapewniło im światową popularność. Okazuje się, że największą sławą cieszy się najmłodsza z sióstr. Kylie Jenner została królową Instagrama!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Kylie Jenner z rekordem followersów na Instagramie

To ważny moment dla kariery celebrytki w social mediach! Kylie Jenner została pierwszą kobietą w historii Instagrama, która osiągnęła 300 milionów obserwujących. Tym samym przebiła gwiazdy takie jak Ariana Grande, Kim Kardashian czy Beyonce.

Jednak do najpopularniejszego konta jeszcze trochę jej brakuje. Cristiano Ronaldo jest najczęściej obserwowaną osobą. Ma 388 milionów followersów!

Kylie Jenner ma szansę go przegonić? Ostatnimi czasy nieco zanikła w social mediach. Ma to związek z katastrofą podczas koncertu jej chłopaka, Travisa Scotta.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE