Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

i

Autor: AKPA Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski musza się rozstać

Gwiazdy

Jest komentarz w sprawie rozstania Cichopek i Kurzajewskiego. "Plotki się potwierdziły"

2023-11-28 10:31

Doniesienia na temat rozstania Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie cichną od dłuższego czasu. Co jest na rzeczy i jak tłumaczy to prezenterka "Pytania na śniadanie"? Oto informacje z pierwszej ręki!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stanowią dość świeżą parę w polskim show-biznesie. 7 października 2022 roku oficjalnie ogłosili, że są razem, choć wiadomo, że dużo wcześniej zaczęła się zacieśniać ich relacja. Jeszcze latem tego roku głośno było o ich ślubnych planach, potem nadeszły niepokojące wieści o ich odwołaniu, a teraz serwisu plotkarskie rozpisują się o ich rozstaniu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Plany ślubne Cichopek i Kurzajewskiego legły w gruzach. Smaszcz cieszy się ich niepowodzeniem?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat

Katarzyna Cichopek ma ważny powód, aby rozstać się z Maciejem Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek postanowiła odnieść się do plotkach na temat rozstania z Kurzajewskim. Prezenterka potwierdziła, że czeka ich rozłąka. Otóż, dostała intratną propozycję współpracy i już w grudniu wyrusza za ocean. W Stanach Zjednoczonych poprowadzi imprezę świąteczną, podczas której odbędzie się seria koncertów. Trasa potrwa od 9 do 17 grudnia i obejmie 6 miast. Przed publicznością wystąpią m. in.: Halina Mlynkowa, Zenek Martyniuk, Edyta Górniak, Grzegorz Hyży czy Ania Rusowicz. Katarzyna Cichopek już zaczęła przygotowania do wyjazdu. W celu dobrania odpowiednich kreacji udała się do butiku Violi Piekut. Zdała relację z przymiarek sukni i potwierdziła swój wyjazd do USA.

Mój wyjazd do Stanów Zjednoczonych zbliża się wielkimi krokami, więc to jest ten moment, żeby przygotować piękne kreacje, w których będę występowała i prowadziła koncerty. Oczywiście zawsze mogę liczyć na Violę Piekut i właśnie jestem u Violi i szykujemy wspólnie przepiękne kreacje - powiedziała na Instagramie Katarzyna.

Informator "Świata Gwiazd" powiedział niedawno, że Katarzyna Cichopek leci sama do Stanów, jednak Kurzajewski ma do niej dołączyć po kilku dniach.

Listen on Spreaker.