Kuba Hotel Paradise 5

i

Autor: Screenshot Instagram/hotelparadise.tvn7

Kuba z "Hotelu Paradise" otarł się o śmierć! Co właściwie się wydarzyło?

2022-04-04 11:55

Hotel Paradise 5 znów szokuje. Tym razem przyszło nam poznać dramatyczną historię z życia Kuby, który niegdyś omal nie zginął! Jaka opowieść kryje się za jego blizną?

Kuba z "Hotelu Paradise 5" zdecydował się na szokujące wyznanie. W rozmowie z Wiktorią zdradził, że niegdyś otarł się o śmierć. Jaka historia się z tym wiąże?

ZOBACZ TAKŻE: Uczestnik "Hotelu Paradise" wystąpi w skandalicznej gali Antka Królikowskiego?! "Gdybym tylko wiedział…"

Hotel Paradise 5: Kuba otarł się o śmierć

Gdy Klaudia wpadła na pomysł, bo zorganizować w basenie zabawę aerobikową, Wiktoria zwróciła uwagę na liczne blizny na ciele Kuby. Szczególną uwagę przykuła ta znajdująca się na brzuchu chłopaka. Później uczestnicy odbyli prywatną rozmowę, w której Kuba wyjawił, skąd pochodzi znamię. Okazało się, że przed laty chłopak otarł się o śmierć, omal nie wpadając do studni.

Wpadłem do studni jak byłem mały. Przeskakiwałem kwiatek i tam była stara studnia. Wystawały deski porośnięte mchem. Uderzyłem żebrami o betonową osłonę i złapałem się w ostatniej chwili. Gdybym wpadł, to już pewnie nie wyszedłbym stamtąd - wyjawił Wiktorii.

Choć Kuba jest obecnie w parze z Oliwią, która zdecydowanie przypadła mu do gustu, jego relacja z Wiktorią, oraz szczere wyznanie na jakie się zdobył, wzbudzają podejrzenia. Czy uczestnik zmieni parę i zwiąże się z Wiktorią? Przekonamy się.

ZOBACZ TAKŻE: Camila Cabello walczy z nieosiągalnymi standardami piękna. "Wstrzymywałam oddech, ledwo mogłam oddychać"

Sonda
Love Island czy Hotel Paradise?
Ewa Krawczyk w rocznicę śmierci męża: Żałuję, że nie mam dziecka z Krzysztofem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE