Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu na tapecie! Patrzcie na jej tablice rejestracyjną!

2019-10-26 10:02 nk
Anna Mucha
Autor: www.instagram.com/taannamucha

Anna Mucha pochwaliła się na Instagramie luksusowym Bentley'em. Na zdjęciu ze stacji benzynowej uwagę fanów przykuła tablica rejestracyjna samochodu aktorki. Czy gwiazda naprawdę jeździ autem z imieniem byłego partnera? A może to taki chwyt reklamowy? Oceńcie sami, oglądając zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie!

Anna Mucha jest mistrzynią "szczucia" fanów. Aktorka doskonale wie, jak wywołać zamieszanie i szum wokół siebie. Dlatego też jest idealną celebrytką do zatrudnienia przy kampanii reklamowej!

Anna Mucha jeździ z Kubą W.?!

Ania Mucha niedawno chwaliła się na Instagramie zdjęciem z Kubą Wojewódzkim, wyjaśniając fanom, że "są rzeczy, które nie rdzewieją". Tym razem gwiazda ponownie postanowiła przykuć uwagę poprzez przywołanie swojego kilkuletniego związku ze znanym showmanem.

Anna Mucha pochwaliła się na swoim profilu zdjęciami z luksusowym Belntley'em. Na fotce gwiazda ma na sobie bordową mini sukienkę, która kolorem idealnie zgrywa się z autem.

zawsze dobieram auta pod kolor sukienki

- pisze aktorka. Jednak spojrzenia fanów przyciąga nie kolor samochodu, a jego tablica rejestracyjna! Czy Anna Mucha naprawdę zapłaciła tysiaka, by jeździć z napisem "KUBAW" na aucie?!

Musicie przyznać, że Ania wie, jak zareklamować stację benzynową tak, by absolutnie każdy był zaintrygowany jej zdjęciami i nawet nie zorientował się, że właśnie ogląda efekty kampanii, prawda?! ;)

NAJNOWSZE