Księżniczka Charlotte na urodzinowym zdjęciu wygląda jak królowa Elżbieta II?

2021-05-02 8:49 mm
Księżna Kate i jej córka, księżniczka Charlotte
Autor: AARON CHOWN/AFP/East News

Książę William i księżna Kate świętują urodziny córki. Księżniczka Charlotte skończyła właśnie 6 lat! Z okazji jubileuszu swojej pociechy książęca para opublikowała w internecie aktualne zdjęcie Charlotte. Jak teraz wygląda córka Williama i Kate? Zobaczcie!

W niedzielę 2. maja 2021 roku księżniczka Charlotte kończy 6 lat. Z tej okazji dumni rodzice opublikowali w sieci najnowsze zdjęcie swojej córki. Oczywiście do fotki córki William i Kate dołączyli życzenia urodzinowe. 

Życząc księżniczce Charloppe dużo szczęścia na dzisiejsze szóste urodziny. 🎈

- czytamy przy nowym zdjęciu małej solenizantki.

Opublikowane z okazji urodzin aktualne zdjęcie księżniczki Charlotte zostało zdobione w ten weekend w Norfolk. Na fotce widzimy córkę Kate i Williama w sukience w kwiaty. Charlotte z rozpuszczonymi włosami uśmiecha się szeroko do obiektywu. 

W Norfolk powstało również opublikowane niedawno rodzinne wideo książęcej pary, świętującej 10 rocznicę ślubu. Na filmie widzimy, jak rodzina Cabridge'ów w komplecie spaceruje po plaży, a następnie urządza sobie ognisko w ogrodzie.

Pod urodzinowym zdjęciem księżniczki Charlotte natychmiast posypały się życzenia od brytyjskich poddanych. Nie zabrakło też zachwytów nad urodą sześciolatki. 

Co ciekawe, wśród komentarzy pojawiło się sporo głosów, że mała Charlotte coraz bardziej przypomina... prababcię! Zgadzacie się, że wygląda jak królowa Elżbieta II?

Królowa Elżbieta II jako dziecko
Autor: Cinetext/Morgon/Mary Evans Picture Library/East News
NAJNOWSZE