Kate Middleton i książę William pokazali nowe zdjęcie księcia Louisa! Skończył 3 latka

2021-04-23 10:49 kp
Kate Middleton i książę William
Autor: Jonathan Buckmaster-Express/POOL supplied by Splash News / Splas

Tradycją już w brytyjskiej monarchii stało się, że to Kate Middleton jest autorką rodzinnych zdjęć, które Pałac od czasu do czasu pokazuje z okazji ważnych wydarzeń. Teraz royalsi świętują 3. urodziny księcia Louisa, czyli najmłodszego dziecka Kate i księcia Williama. Z tej okazji Cambridge'owie opublikowali najnowsze zdjęcie małego księcia.

Fani brytyjskiej monarchii wprost uwielbiają oglądać dzieci Kate Middleton i księcia Williama na kolejnych zdjęciach. Pociechy książęcej pary to troje zawsze uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do świata książąt - od 7-letniego George'a, 5-letniej Charlotte do najmłodszego Louisa, który właśnie skończył 3 lata.

W 2018 roku fani monarchii śledzili wszelkie informacje dotyczące ciąży Kate Middleton. Księżna przyzwyczaiła już Brytyjczyków do tego, że mimo poważnych ciążowych dolegliwości dzielnie spełnia swoje obowiązki i zawsze wygląda nienagannie, a jej ciążowy styl chętnie kopiują jej wielbicielki. Tak samo było w przypadku jej ostatniej ciąży - aż do 23 kwietnia 2018 roku, kiedy to Kate Middleton z księciem Williamem u boku pokazała światu po narodzinach księcia Louisa.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Książę Louis skończył 3 lata

Tak, jak dla wszystkich, ostatnie miesiące nie były łatwe dla Kate Middleton i księcia Williama. Z powodu pandemii para wykonywała swoje obowiązki głównie w domu i towarzyszyła im przy tym trójka ich dzieci. Książę George i księżniczka Charlotte uczyli się bowiem zdalnie, co choć było utrudnieniem dla pracujących rodziców, z pewnością sprawiło wiele radości najmłodszemu księciu Louisowi, który w normalnej sytuacji spędzałby sporo czasu w domu bez rodzeństwa.

Teraz jednak przyszedł czas również na niego - książę Louis poszedł właśnie po raz pierwszy do przedszkola Willcocks Nursery School w Londynie. Rozpoczęcie przez niego edukacji zeszło się w czasie z jego trzecimi urodzinami, zatem Kate Middleton pokazała z okazji święta chłopca właśnie zdjęcie z jego pierwszego dnia w przedszkolu.

Zobaczcie uroczą fotkę 3-letniego księcia Luisa!

NAJNOWSZE