Adam Zdrójkowski

i

Autor: WBF

Adam Zdrójkowski na egzotycznych wakacjach! Z kim jest na Zanzibarze?

2021-11-27 20:20

Adam Zdrójkowski przechodzi bardzo trudny czas w życiu prywatnym. Po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską młody aktor postanowił wybrać się na egzotyczne wakacje. Z kim poleciał na Zanzibar? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Adam Zdrójkowski w życiu prywatnym przeżywa bardzo trudny czas. Młody aktor nadal próbuje się pozbierać po rozstaniu ze swoją ukochaną, Wiktorią Gąsiewską. Jakiś czas temu Wiktoria poinformowała, że nie jest już w związku z Adamem. Zdrójkowski niechętnie komentował całą sytuację. 

I tak postanowił oderwać się od rzeczywistości. Aktor wyjechał na egzotyczne wakacje. Wyleciał na Zanzibar. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Adam Zdrójkowski na Zanzibarze wypoczywa ze swoją rodziną. Na wakacje zabrał między innymi swoją mamę. Na instagramowym profilu Adama pojawiły się zdjęcia z wyjazdu. Zobaczcie sami. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?

Adam Zdrójkowski jest polskim aktorem i prezenterem telewizyjnym. Swoją karierę rozpoczął jako dziecko. Największą popularność dała mu rola Kuby w serialu Rodzinka.pl, gdzie grał między innymi u boku Małgorzaty Korzuchowskiej, Tomasza Karolaka i Macieja Musiała. Na swoim koncie ma również udział w wielu filmach. Udzielał też głosu w filmach animowanych. Obecnie jest jedną z gwiazd telewizji Polsat. Jest prowadzącym wielu wydarzeń organizowanych przez stację. 

W życiu prywatnym przez wiele lat był związany z Wiktorią Gąsiewską. Jakiś czas temu poinformowali, że nie są już razem.