Księżna Kate pragnie poznać Lilibet. Harry i Meghan nawet nie pokazali jej na face time

2021-06-11 23:03 es
Kate Middleton, Meghan Markle
Autor: Rex Features/East News

Wygląda na to, że narodziny Lilibet mogą połączyć zwaśnioną rodzinę królewską. Książę Harry i książę William nie rozmawiali od dawna. Nawet pogrzeb dziadka nie bardzo ich zbliżył! Być może jednak narodziny bratanicy... Podczas ostatniego wywiadu księżna Kate powiedziała, że nie może się doczekać poznania Lilibet . Na razie książę Harry i Meghan Markle nie pokazali jej nawet online.

Minął już ponad rok odkąd książę Harry i Meghan Markle opuścili rodzinę królewską. Naturalnie, po ich wyprowadzce za ocean kontakty z rodziną nieco się poluzowały. Wiadomo, że już wcześniej książęta Harry i William nie mieli najlepszych stosunków.

Jeśli wcześniej było między nimi kiepsko, to wywiad u Oprah Winfrey był prawdziwą katastrofą dla ich relacji. Bracia nie pojednali się nawet nad grobem dziadka!

Niewykluczone jednak, że narodziny Lilibet wszystko zmienią.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Księżna Kate chce jak najszybciej poznać Lilibet

W ubiegły weekend Meghan Markle urodziła. Dziewczynka nazywa się Lilibet Diana, na cześć babci i prababci. Być może uda się jej poprawić relację księcia Harry'ego z bratem Williamem.

Księżna Kate wraz z Jill Biden odwiedzała szkołę w Kornwalii. Została zapytana o najnowsze royal baby.

- Życzę jej wszystkiego najlepszego, nie mogę się doczekać, kiedy ją poznam. Jeszcze jej nie poznaliśmy, mam nadzieję, że niedługo się to wydarzy.

Mówiła.

Oczywiście podróżowanie z noworodkiem to ryzykowna sprawa. Jednak w XXI wieku można się połączyć online. Jednak księżna Kate zdradziła, że Meghan Markle i książę Harry wciąż nie zadzwonili na Face Time, by pokazać córkę.

Ich relacje kiedykolwiek będą jeszcze dobre?

NAJNOWSZE