Jennifer Lopez w różowych włosach. Poznajecie?

2021-11-28 17:05 AM
Jennifer Lopez
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Jennifer Lopez w różowych włosach? Aktorka, która od lat jest nieodłącznym elementem Hollywood, uwielbia zachwycać, ale niekoniecznie szokować. Różowe włosy to u niej rzadki widok. Pasują jej?

Jennifer Lopez od lat zachwyca cały świat. Aktorka na stałe wpisała się w szeregi Hollywood. Ostatnio o jej osobie media rozpisywały się nie tylko w zawodowym kontekście, ale także w prywatnym.

Po latach J.Lo i Ben Affleck padli sobie w ramiona i znów cieszą się wspólnym życiem.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

52-letnia Jennifer zachwyca urodą. Internauci wielokrotnie dociekali, jaki jest sekret urody aktorki. Oczywiście nic nie dzieje się samo. Paparazzi regularnie pstrykają jej fotki, jak ta udaje się na siłownię. Podejrzewamy też, że Lopez nie wcina każdego dnia fast foodów. ;)

Jennifer udowadnia też, że nie musi szokować, by świat się nią zachwycał. Nie przechodzi wielkich metamorfoz. Choć zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie jej stylisty fryzur, trochę temu zaprzecza. Ale chyba to po prostu wyjątek potwierdzający regułę.

Nie wiemy co prawda kiedy fotka została zrobiona, ale Jennifer w różowych włosach również prezentuje się niczego sobie. Zgadzacie się?

Sonda
W którym wydaniu J.Lo wygląda najlepiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE