Kate Middleton jest na skraju wyczerpania! "Meghan i Harry byli egoistami"

2020-05-27 14:00 kp
Kate Middleton
Autor: SplashNews.com/East News

Choć Meghan Markle i książę Harry zadeklarowali wraz z odejściem z monarchii, że mają zamiar żyć z dala od mediów, ich imiona wciąż nieustannie pojawiają się w tabloidach. Dziennikarze znacznie baczniej niż wcześniej przyglądają się też Kate Middleton i księciu Williamowi, którzy po Megxicie muszą udowodnić światu, że rodzina królewska ma się świetnie. Kate ma już jednak naprawdę dość.

Od kilku dni brytyjskie media na nowo analizują historię cierpkiej znajomości Meghan Markle i Kate Middleton. Wiadomo, że panie od dawna za sobą nie przepadały, a krótko po tym, jak Sussexowie wzięli ślub, para wyprowadziła się z Kensington Palace, który miała dzielić z Cambridge'ami i nie pokazywała się z nimi publicznie. Ostatnio tabloidy dotarły do informatorów, którzy zdradzili tajemnicę kłótni księżnych, do której doszło krótko przed ślubem Meghan Markle i księcia Harry'ego. Powód konfliktu może zadziwić.

Tymczasem po Megxicie to właśnie na księżną Kate i księcia Williama spadł ciężar utrzymania dobrego wizerunku monarchii i obowiązki, które wcześniej w pewnym stopniu wypełniali książę Harry i Meghan Markle. Jak donoszą media, żona księcia Williama jest już bardzo zmęczona presją, z którą zmaga się od kilku miesięcy. Już w styczniu bowiem dziennikarze donosili, że Kate pracuje po kilkanaście godzin dziennie.

Kate Middleton ratuje wizerunek monarchii

Kate jest wściekła z powodu większego obciążenia pracą. Oczywiście uśmiecha się i ubiera odpowiednio, ale nie chce tego. Czuje się wyczerpana i uwięziona. Pracuje tak ciężko, jak najwyższy dyrektor generalny, który musi być gotowy przez cały czas, bez korzyści i wyjazdami na wakacje.

- zdradza przyjaciel księcia Williama.

>> Suknia ślubna Meghan Markle nie podobała się królowej! Wiemy, co ją zaskoczyło

Meghan i Harry byli egoistami. William i Catherine naprawdę dostępni dla dzieci, a Sussexowie ich zdradzili. Mają teraz ogromną liczbę obowiązków. Kate rozumie, że jedynym credo rodziny królewskiej jest obowiązek, obowiązek, obowiązek. Z Sussexami wszystko jest jednak niepewne.

- dodaje.

Myślicie, że Meghan Markle i książę Harry spodziewali się, że utrudnią swoim odejściem życie Kate i Williama?

NAJNOWSZE