Książę Harry zabierze do Londynu ARCHIEGO? Tak może zjednać sobie sympatię royalsów

2021-06-23 8:42 kp
Książę Harry
Autor: Apple TV+/Ferrari Press/East News

Brytyjczycy z ciekawością czekają na obchody 60. urodzin księżnej Diany, które 1 lipca będą połączone z odsłonięciem pomnika "królowej serc". Swoją obecność w Londynie zapowiedział już książę Harry. Choć obecność Meghan Markle u jego boku jest wątpliwa, eksperci zaczynają się zastanawiać, czy przypadkiem Harry nie zabierze ze sobą... Archiego.

Książę Harry i jego krewni z Londynu będą mieli kolejną okazję, by nieco poprawić swoje stosunki. Po tym, jak Harry wraz z Meghan Markle wyprowadzili się do Los Angeles i udzielili kilku głośnych wywiadów, ich relacje z royalsami są bardzo złe. Kwietniowa wizyta księcia Harry'ego w Londynie przy okazji pogrzebu księcia Filipa nie była przełomowa. Czy teraz będzie inaczej?

Wiadomo już, że na spotkanie z synem nie wybiera się książę Karol. Następca tronu ma powody, by mieć do księcia Harry'ego sporo żalu - w jednym z wywiadów mąż Meghan Markle stwierdził, że Karol życzył swoim synom cierpienia na dworze wzorem jego cierpienia w czasach nieszczęśliwej miłości do Camilli Parker Bowles. Książę Karol zapowiedział, że w trakcie wizyty księcia Harry'ego na obchodach 60. urodzin księżnej Diany, on sam będzie w Szkocji.

>> Książę Karol nie spotka się z księciem Harrym w Londynie! "Postawił sprawę jasno"

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Książę Harry i Archie w Londynie?

Tymczasem brytyjscy komentatorzy mają zaskakującą tezę, że być może z księciem Harrym do Londynu przyleci mały Archie. Nie ma wątpliwości, że pojawienie się dziecka na dworze znacznie pomogłoby w relacji z royalsami - za prawnukiem tęskni królowa Elżbieta II, a jego kuzyni - Louis, Charlotte i George - z chęcią spędziliby czas z krewnym.

Z tego, co słyszałem z wiarygodnych królewskich źródeł, Harry powróci po odsłonięcie posągu swojej matki. Uważa się, że planuje zostać we Frogmore i oczywiście będzie musiał poddać się kwarantannie. Ale nie będzie sam - jest silny powód, by sądzić, że Archie będzie z nim. Myślę, że przybycie Archiego byłoby świetnym dyfuzorem sytuacji. A decyzja o przywiezieniu go może być pierwszą oznaką winy Harry'ego.

- zdradził informator magazynu Closer.

Myślę, że nadal wierzy, że to, co zrobili on i Meghan, było słuszne – ale sprowadzenie Archiego z powrotem byłoby jakimś wyraźnym znakiem, że chce nazwać prawdę o tym, co się ostatnio wydarzyło. To może bardzo pomóc wyleczyć rany.

- dodaje źródło.

To rzeczywiście mogłoby być wielkie wydarzenie na dworze królewskim.

Myślicie, że Meghan Markle zgodzi się na podróż syna do Anglii?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE