Książę Harry i Meghan w ciążowej sukience! To pierwsze wystąpienie od ujawnienia ciąży

2021-02-23 7:38 mm
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: youtube.com / Spotify

Harry i Meghan pokazali się publicznie po raz pierwszy od ujawnienia, że spodziewają się drugiego dziecka. Para nagrała własne wideo na potrzeby filmu promującego Spotify. Meghan Markle pojawiła się w nagraniu w sukience ciążowej, a film powstał prawdopodobnie w domu Sussexów.

U Meghan i Harry'ego sporo się ostatnio dzieje. Najpierw para zaskoczyła wszystkich ogłaszając w same Walentynki, że wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Chwilę później Sussexowie dali się wreszcie namówić na wywiad u Oprah Winfrey, a zaraz potem dowiedzieliśmy się, że Harry i Meghan na zawsze pożegnali się z prawami i obowiązkami członków rodziny królewskiej.

Meghan Markle w sukience ciążowej

Od chwili ogłoszenia drugiej ciąży Meghan Markle i jej mąż nie pojawiali się publicznie. Aż do teraz! Para pojawiła się właśnie w nagraniu promocyjnym firmy Spotify. Sussexowie nakręcili fragment wideo, w którym mówią, dlaczego zdecydowali się stworzyć własny podcast.

Film Spotify "Stream On" z udziałem Meghan i Harry'ego powstał w ich własnym domu w Santa Barbara. Całość znajdziecie poniżej. Fragmentu z udziałem Meghan Markle i księcia Harry'ego szukajcie od 38. minuty.

Nagrywamy podcast, żeby prowadzić ważne rozmowy...

...które inspirują, prowadzą do zmian i edukują

- mówią w nagraniu zgodnie Harry i Meghan. 

Stworzyliśmy Archewell Audio, aby mieć pewność, że pomagamy dojść do głosu tym, którzy być może nie są dobrze słyszani; żeby usłyszeć historie ludzi.

A najważniejszym powodem jest tworzenie społeczności, w której możesz się dzielić

- wyjaśniają dalej Sussexowie.

Dotąd w podcaście Meghan i Harry'ego pojawili się m.in. Elton John, Tyler Perry i James Corden. 

Meghan Markle i Archie
Autor: Save The Children UK/Ferrari Press/East News
Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE