Harry i Meghan POPRAWIĄ wywiad u Oprah Winfrey! Nikomu innemu by nie pozwoliła

2021-02-22 10:37 mm
Książę Harry, Meghan Markle, Oprah Winfrey
Autor: SplashNews.com/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Do emisji głośnego wywiadu Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey zostało już niewiele dni, a tymczasem okazuje się, że Sussexowie chcą poprawić niektóre fragmenty rozmowy! Wszystko przez nowe okoliczności, jakie pojawiły się już po nagraniu materiału... Podobno chodzi o odebranie Harry'emu i jego żonie przywilejów, co miało być zemstą za udzielenie wywiadu Oprah Winfrey.

Wywiad Harry'ego i Meghan dla Oprah Winfrey będzie prawdopodobnie jednym z największych hitów telewizyjnych pierwszego półrocza 2021. Rozmowa Sussexów ze słynną amerykańską dziennikarką ma być odpowiedzią pary na serią plotek i domysłów, jakie krążą po mediach od dnia ogłoszenia tzw. Megxitu. To, co powiedzą Meghan i Harry u Oprah, z pewnością odbije się szerokim echem na Wyspach i będzie komentowane przez tamtejszą prasę przez wiele następnych dni.

Nic dziwnego, że Sussexowie przywiązują do wywiadu tak wielką wagę. Według najnowszych doniesień, książę Harry i jego żona chcą dograć nowy fragment rozmowy!

Wywiad u Oprah do poprawki? Nie pozwoliłaby na to nikomu innemu

Kiedy w świat poszła wiadomość, że Meghan i Harry udzielą wywiadu słynnej amerykańskiej dziennikarce, na królewskim dworze podobno wybuchła panika. Członkowie rodziny królewskiej zdali sobie sprawę, że Sussexowie mogą ujawnić wiele skrywanych szczegółów, aby mieć ostatnie słowo i zgasić domysły na temat ich wyprowadzki do USA.

Jeśli wierzyć w doniesienia amerykańskiej prasy, wywiad Harry'ego i Meghan dla Oprah został już nagrany. Z tego powodu Sussexowie nie poruszyli w nim problemu zakończenia "okresu próbnego" i odebrania im kolejnych przywilejów. Chodzi przede wszystkim o patronat wojskowy i sportowy, jakiego para nie będzie już więcej sprawować.

Brytyjska prasa donosi, że książę Harry i jego żona poprosili o możliwość przeprowadzenia edycji nagranego już wywiadu i dogrania nowego fragmentu! Co ciekawe, Oprah Winfrey podobno zgodziła się bez wahania. Komentatorzy podkreślają, że dziennikarka z pewnością nie poszłaby na to w przypadku żadnych innych gości.

Ale nie powinno to nikogo dziwić - w końcu to Oprah zabiegała o przeprowadzenie rozmowy z książęcą parą. Starała się o to podobno już od 2018 roku!

Wywiad Oprah Winfrey z Meghan i Harrym ma się ukazać 7 marca i będzie pokazany godz. 20:00 według czasu Nowego Jorku, czyli w czasie najwyższej oglądalności. Na Wyspach będzie to godzina 1:00, a więc rodzinę królewską czeka prawdopodobnie nieprzespana noc.

Rozmowę wyemituje telewizja CBS.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE