Książę Harry i Meghan Markle znów podpadli królowej! Chodzi o Frogmore Cottage

2020-11-23 14:31 kp
Książę Harry i Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

O tym, że książę Harry i Meghan Markle zdecydowanie nie planują w najbliższym czasie wizyty w Wielkiej Brytanii, świadczy ich ostatnia decyzja dotycząca Frogmore Cottage. Para udostępniła swoją posiadłość księżniczce Eugenii i jej mężowi, Jack Brooksbankowi, którzy spodziewają się dziecka. Brzmi szlachetnie, jednak nie wszyscy w monarchii są pod wrażeniem tego posunięcia.

Meghan Markle i książę Harry już od ponad roku mieszkają za oceanem. Para wyjechała w listopadzie ubiegłego roku na wakacje do Kanady, z których wróciła w styczniu 2020 tylko po to, by ogłosić, że... już nie wraca. Po kilku dniach negocjacji książę Harry wyjechał do Meghan Markle do Vancouver, gdzie Sussexowie spędzili kilka miesięcy. Następnie przenieśli się do domu znajomego w Los Angeles, a tuż przed wakacjami kupili dla siebie posiadłość w Santa Barbara.

Wśród wielu kontrowersji, jakie wzbudziło odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego z rodziny królewskiej, najwięcej mówiono o ich rezydencji Frogmore Cottage. Para otrzymała nieruchomość od królowej Elżbiety II i za kilka milionów funtów wyremontowała ją. Wraz z ich wyprowadzką okazało się, że pieniądze zostały wydane na marne...

Frogmore Cottage znów w użytku

Tymczasem okazuje się, że Frogmore Cottage nie będzie dłużej stało puste. Meghan Markle i książę Harry postanowili użyczyć swoją posiadłość - doskonale przystosowaną dla wymagającego małżeństwa z jednym dzieckiem - księżniczce Eugenii i jej mężowi, którzy na początku przyszłego roku powitają na świecie swoją pociechę.

ESKA XD EXTRA

Jak donosi The Sun, to Sussexowie wpadli na pomysł, by księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank zamieszkali w ich nieużywanym domu. Dziennik informuje też, że pomysł też bardzo zaskoczył rodzinę królewską - Meghan Markle i książę Harry, jak to mają ostatnio w zwyczaju - nie poinformowali monarchii o swoich planach.

Meghan i Harry zaoferowali swój dom Eugenii i Jackowi, kiedy po raz pierwszy dowiedzieli się, że spodziewają się dziecka, wiele miesięcy temu. Jest w pełni wyposażony dla nowej rodziny i nowego dziecka. To wciąż rezydencja Meghan i Harry'ego w Wielkiej Brytanii, oni nadal się tam zatrzymają, kiedy wrócą, ale są zachwyceni, że mogą otworzyć swój dom dla księżniczki Eugenii i Jacka, zakładających własną rodzinę.

- czytamy.

>> Meghan Markle spotka się z ojcem w sądzie? "Thomas Markle to nieistotny świadek"

„Oczywiście królowa została poinformowana po tym, jak pary rozmawiały o planie. Ale to przede wszystkim układ między Harrym, Meghan, Eugenią i Jackiem. Jest między nimi ścisła więź.

- zdradza źródło z rodziny królewskiej.

Ładny gest ze strony Meghan Markle i księcia Harry'ego? A oto posiadłość, dla jakiej Sussexowie porzucili Frogmore Cottage!

NAJNOWSZE