Krzysztof Skiba pochwalił się 26 lat młodszą partnerką. Co łączyło ją ze Snoop Dogiem i Johnym Deppem?

2022-12-06 16:02 Joanna Dembek
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@karokempi Krzysztof Skiba znalazł nową miłość

Krzysztof Skiba jest w trakcie rozwodu! W mediach społecznościowych oświadczył, że związek z Renatą to przeszłość, a jego serce jest obecnie zajęte przez 26 lat młodszą Karolinę Kempińską z którą zna się już od wielu lat. Ta kobieta to prawdziwa piękność, a na swoim Instagramie chwaliła się zdjęciami ze Snoop Dogiem i Johnym Deppem.

Krzysztof Skiba postanowił zdementować plotki na temat swojego życia prywatnego, dlatego opublikował oświadczenie, w którym zwrócił się do mediów.

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich wyjaśniam: Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku - czytamy na Instagramie muzyka.

Krzysztof Skiba zawojował serce 32-letniej modelki

Krzysztof Skiba przy okazji sprostowania, nie omieszkał zamieścić zdjęcia, na którym pozuje ze swoją nową ukochaną. Wybranką jego serca jest Karolina Kempińska. 32-latka pracuje w branży modelingowej, a z muzykiem zna się od wielu lat, o czym świadczą wspólne zdjęcia, które można zobaczyć na jej instagramowym profilu.

Patrząc na fotografie sprzed wielu lat można spostrzec jak zmieniła się partnerka Skiby. Kiedyś jasna blondynka z króciutką grzywką, teraz brunetka o pełnych ustach i zabójczych kształtach, które eksponuje przy każdej okazji. Kobieta od dawna stara się obracać w towarzystwie znanych osób. W 2013 roku poznała Snoop Dogga, z którym zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie, a w 2018 roku pozowała na ściance z Johnym Deppem - "Dreams came true. Dzień wyczekiwany chyba od 17 lat" - napisała pod postem.

Parze życzymy wszystkiego dobrego!

Karolina Kempińska
Autor: Screen/Instagram/@karokempi Karolina Kempińska na Instagramie u boku gwiazd światowego show-biznesu
FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE