Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Screen/Instagram/@krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski ujawnił imię córki

Celebryci

Krzysztof Radzikowski zdradził imię dziecka. Posypały się gratulacje

2024-02-12 12:42

Krzysztof Radzikowski znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" po raz drugi zostanie ojcem! Na Instagramie opublikował urocze zdjęcie swojej ukochanej, która prezentuje ciążowe krągłości, a przy okazji ujawnił, jak będzie miała na imię pociecha.

Nadawanie 20. sezonu programu "Gogglebox. Przed telewizorem" rozpocznie się 26 lutego 2024 roku na antenie TTV. Jedną z najpopularniejszych gwiazd tego formatu jest Krzysztof Radzikowski, który wraz z Dominikiem Abusem komentują wybrane produkcje telewizyjne. W tym roku mija 10 lat od czasu emisji pierwszego odcinka, a przez lata można było obserwować, jak zmieniają się bohaterowie reality-show. Z kolei w mediach społecznościowych śmiało można śledzić ich codzienną aktywność, co ekscytuje wielu Polaków.

Krzysztof Radzikowski na przestrzeni lat znalazł swoją życiową partnerkę. Razem z Michaliną Pyszkiewicz doczekali się potomstwa. Owocem ich miłości jest Antek, który przyszedł na świat w 2021 roku. Jakiś czas temu obwieścili, że do Antka dołączy siostrzyczka!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda Gogglebox pokazała wnętrza nowego domu! Tak mieszka Krzysztof Radzikowski

Jak zmienili się uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Krzysztof Radzikowski zdradził, jak będzie miała na imię jego córka

Krzysztof Radzikowski chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami z życia prywatnego, nie dziwi więc fakt, że opublikował zdjęcie swojej ciężarnej partnerki. Pod uroczą fotografią znalazł się również wpis, w którym strongman zdradza, jak będzie miała na imię jego córka.

Buziaki Haniu. Czekamy na Ciebie - napisał Radzikowski.

Internauci zachwycili się pięknym zdjęciem i wyborem imienia. Pogratulowali również młodym rodzicom: Oooooo ale piękny widok. Gratulacje / Gratulacje, Antoś będzie miał siostrzyczkę / Piękny widok  / Takie słodkie / Ależ ładnie dzieci nazywacie / Gratulacje dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania - czytamy pod postem.