Tak tańczy Krzysztof Ibisz. W końcu pokazał umiejętności!

2021-09-15 19:50 kp
Krzysztof Ibisz
Autor: WBF

Krzysztof Ibisz jest prowadzącym Tańca z gwiazdami od pierwszej edycji show w Polsacie. To oznacza, że ma za sobą 11 pełnych edycji! Co ciekawe, prezenter nigdy sam nie skusił się na występ w programie jako uczestnik i dotąd pozostawało tajemnicą, jakim jest tancerzem. Ostatnio jednak skusił się na pląsy na planie Tańca z gwiazdami!

Krzysztof Ibisz to prawdziwy specjalista wśród prowadzących Taniec z gwiazdami. Prezenter od lat jest jedną z największych gwiazd Polsatu, więc nikogo nie zdziwiło, że to właśnie on został poproszony o prowadzenie show, gdy to trafiło do jego stacji. I tak Krzysztof od 12 edycji towarzyszy uczestnikom w ich wysiłkach i odpytuje jurorów z ich ocen. 

Nie ma wątpliwości, że przez lata na planie Krzysztof Ibisz zdążył zostać specjalistą od tańca. Lub chociażby specjalistą - teoretykiem, bo dotąd gwiazdor nie skusił się na zaprezentowanie swojej znajomości czaczy, walca czy rumby na parkiecie. 

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Krzysztof Ibisz tańczy

Po ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami 2021 Krzysztof Ibisz jednak po prostu nie mógł odmówić - w końcu miał okazję zatańczyć z takimi gwiazdami jak Iwona Pavlović i Izabela Janachowska! Na Instagram programu trafił zabawny filmik, na którym cała trójka pląsa do muzyki granej na żywo przez orkiestrę. Coż, wprawdzie Krzysztof nie zaprezentował żadnych profesjonalnych kroków, ale z pewnością pokazał, że na w sobie to coś.

Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE