Pierwsza oficjalna para Love Island zawiodła widzów? "Szkoda faceta, Andzia udaje!"

2021-09-15 12:26 mm
Love Island 4 - oficjalna para - Andzia i Arek
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

W Love Island 4 pojawiła się pierwsza oficjalna para. To Andzia i Arek! Czy mają szansę na wspólne dotarcie do finału i walkę o zwycięstwo? Niestety wielu widzom nie podoba się ta wizja... W komentarzach na Facebooku można znaleźć mnóstwo niezadowolonych fanów Love Island!

To już 14 odcinek Love Island 4! Na Wyspie Miłości dzieje się sporo, i im bliżej wielkiego finału, tym gorętsza staje się atmosfera w willi Islanderów. Po kolejnym "przeparowaniu" i Kręgu Ognia konfiguracja na Wyspie nieco się wymieszała. Show opuściła Patrycja, a tymczasem w willi uczestników pojawiła się pierwsza oficjalna para. Stworzyli ją Andzia i Arek!

Jak odebrali ją widzowie Love Island 4?

Niestety wielu fanom programu ta para nie za bardzo przypadła do gustu...

Pierwsza oficjalna para Love Island 4. "Szkoda faceta"

Emocje ostatnich dni i pierwsze konflikty mocno poruszyły Wyspiątka. Najbardziej dotknęło to Angelikę, która wyraźnie nie potrafiła sobie z tym poradzić. Jednak nowy dzień pokazał, że po każdej burzy wychodzi słońce. Po ostrej sprzeczce z Olą nie pozostało już śladu, a dziewczyny się dogadały. Wejście Karoliny i zebranie Wyspiątek w Kręgu Ognia oznaczało przeparowanie i eliminację. Niespodziewanie, zanim do czegokolwiek doszło, Patrycja oświadczyła, że nie widzi szans na zbudowanie jakiejkolwiek relacji i wychodzi z willi. Początkowy szok zamienił się w lekką ulgę - to oznaczało, że nikt dziś już nie odpadnie.

Parowanie rozpoczął Arek, który wybrał Andzię, ogłaszając równocześnie, że są oficjalnie parą!

Jak pierwszą oficjalną parę Love Island 4 odebrali widzowie?

Niestety wygląda na to, że Andzia i Arek jako para mają sporo przeciwników...

Szkoda faceta ale byc moze to tylko gra i parcie na finał 🙂

Drama!!! 🤮Mimoza z wiecznym fochem 🤦‍♀️... najnudniejsza para !... Arek jedynie funkcjonuje w towarzystwie całej reszty z nią flaki z olejem 😤🤦‍♀️ i tak do końca programu ... NUDA!!!

Andzia to udaje strasznie , nawet jej to udawanie nie wychodzi... wygląda tez jak jakas żaba... ale wcale nie cieszy się ze ma tak wspaniałego faceta blisko a on biedny nie widzi tego;(

Moim zdaniem Andzia jest nie szczera i dobrze "gra". Nie widać u niej jakichkolwiek uczuć do Arka o miłości już nie wspominając. Wygląda na takiego szczwanego lisa 🦊

Andzia ma ciagle takie rozkminy w głowie ze aż szok. Ona już wie ze go zrani po programie, już wie i chyba jej jest z tym zle ze to tak daleko zaszło bo wie ze fajnego faceta skrzywdzi. Miłości tu nie ma i nie będzie.

Arek się wkręcił konkretnie...ale Andzia 🙈🙈...no szkoda chłopaka 🙈🙄

...piszą fani pod postem na profilu Love Island. Jak łatwo zauważyć, obrywa się głównie Andzi, bo widzowie nie bardzo wierzą w szczerość jej intencji.

A Wy co myślicie? Ta para ma jakieś szanse?

Sonda
Co myślisz o tej parze?
ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
NAJNOWSZE