Krzysztof Cugowski za Gromee w jury Twoja twarz brzmi znajomo!

2022-01-22 10:23 mm
Krzysztof Cugowski
Autor: WBF

Kolejna wielka zmiana w jury popularnego show! Krzysztof Cugowski zastąpi Gromee w składzie sędziowskim programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Poznajcie szczegóły na Hotplota.pl.

Wielkie zmiany w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"! W oczekiwaniu na kolejny sezon hitowego show Polsatu widzowie właśnie poznali nowego jurora. Gromee odchodzi z programu, a jego miejsce zajmie Krzysztof Cugowski z Budki Suflera! Informację o zmianie w składzie sędziowskim programu podał serwis Wirtualne Media.

Krzysztof Cugowski w jury TTBZ

Krzysztof Cugowski (senior) będzie nowym jurorem szesnastej edycji rozrywkowego programu „Twoja twarz brzmi znajomo” - donoszą dziennikarze serwisu. Z ich ustaleń wynika, że legendarny wokalista zastąpi w jury Andrzeja Gromalę.

Gromee potwierdził już swoje odejście w specjalnym oświadczeniu. Były juror "Twoja twarz brzmi znajomo" napisał:

To była piękna przygoda! Takie też kiedyś się kończą. Jednak dokładnie TA przygoda już zawsze będzie trwać w moim sercu! Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość - tak wyglądał dla mnie ten program

Telewizja Polsat szykuje się do startu już 16. edycji show. Program od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów stacji. I pewnie nie zmieni się to także w tegorocznej wiosennej edycji. Producenci już potwierdzili, że w składzie uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo 2022" pojawia się Viki Gabor, Anna Rusowicz, Patryk Cebulski, Danzel, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Maciej Radel i Karolina Pisarek.

Sonda
Czy będziesz oglądać nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 21.01.2022
NAJNOWSZE