Viki Gabor o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: MEGA SIĘ JARAM!

2022-01-18 17:22 RD
Viki Gabor
Autor: materiały prasowe//Sony Music Poland

To już oficjalne! Viki Gabor będzie jedną z uczestniczek najnowszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jakie emocje towarzyszą młodziutkiej artystce? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych telewizji Polsat. Widzowie uwielbiają oglądać polskie gwiazdy, które muszą wcielać się w swoje koleżanki i swoich kolegów po fachu. Niedawno zakończyła się już jego 15. edycja, w której finalistami byli Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski i Robert Janowski.

Finalnie zwycięzcą show został Robert Janowski, który od samego początku świetnie radził sobie z zadaniami, które stawiała przed nim produkcja.

Wkrótce na antenie telewizji Polsat będzie można oglądać kolejną edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Produkcja powoli ogłasza kolejne gwiazdy, które pojawią się w show. Wiemy już, że jedną z uczestniczek będzie Karolina Pisarek (modelka), Anna Jurksztowicz (piosenkarka) i Patryk Cebulski (aktor).

Do listy uczestników dołączyła również młodziutka piosenkarka, Viki Gabor.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Gwiazda udzieliła wywiadu, w którym zdradziła kilka zakulisowych informacji. 

Dużo się dzieje. Mega się jaram, ponieważ uwielbiam ten program. Sama oglądam. To jest jednak hardcore. Próby, jest dużo prób wokalnych, choreograficznych. Mega fajni ludzie pracują nad tym i ekipa jest bardzo fajna. Decyzję o udziale podjęłam szybko. To jest fajna przygoda, nowe doświadczenie. Myślę, że to mi da bardzo dużo w muzie, bo uczę się choreografii, różnych interpretacji głosu, więc to mi da bardzo dużo w tym, co robię. Taki nowy step. Ja lubię wyzwania więc, jest spoko (...) akby był jakiś męski głos, to myślę, że byłoby ciężko. Ale zobaczę. Tam są przygotowania, oni też uczą i starają się zrobić ten głos najbardziej podobny do oryginału, więc zobaczę jak to wszystko będzie wyglądać. Ale to losowanie po prostu, więc zobaczymy

powiedziała Viki w rozmowie z dziennikarzami serwisu Jastrząbpost. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE