Królowa Elżbieta II trafiła DO SZPITALA! W jakim jest stanie?

2021-10-23 12:35 RD
Królowa Elżbieta II
Autor: Rex Features/East News Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II ma za sobą bardzo trudny czas. Ucieczka w pracę okazała się złym rozwiązaniem… 95-letnia monarchini trafiła do szpitala. W jakim jest stanie? Jak się czuje? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Królowa Elżbieta w ostatnim czasie musiała zmagać się z wieloma trudnymi dla niej sytuacjami. Najbardziej emocjonująca z pewnością była śmierć jej męża, księcia Filipa. Zmarł on w kwietniu. Wcześniej Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej, oskarżając ją między innymi o rasizm. Tą sprawą żyły media na całym świecie. Nie ma co ukrywać, że dla 95-letniej królowej to bardzo trudne tematy. 

Mimo wszystko cały czas starannie wykonywała swoje obowiązki. Tylko w październiku zaliczyła 11 oficjalnych spotkań. Swoje dalsze plany - między innymi wizytę w Irlandii Północnej - jednak odwołała. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Finalnie okazało się, że królowa noc ze środy na czwartek spędziła w szpitalu. Pałac Buckingham poinformował jednak, że Elżbieta II ze szpitala została wypisana i jest już na zamku Windsor. Monarchini czuje się dobrze, a lekarze mieli zalecić jej odpoczynek. 

Brytyjczyków od jakiegoś czasu niepokoi stan zdrowia królowej. Jakiś czas temu można było zobaczyć ją, gdy chodziła o lasce. 

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE