Stan Borys trafił do szpitala! Wokalista miał zawał serca

2021-10-22 16:25 es
Stan Borys
Autor: WBF

Zza oceanu dotarły do nas niepokojące wieści. Dowiadujemy się, że Stan Borys miał zawał! Wokalista, który akurat przebywał w USA, trafił do szpitala. O dramatycznej sytuacji opowiedziała jego partnerka, Anna Maleada. To ona zareagowała pierwsza, ratując życie muzyka!

Stan Borys to ceniony w Polsce piosenkarz i kompozytor, ale również aktor oraz poeta. Niestety z jego zdrowiem ostatnio nie jest najlepiej. W 2019 roku artysta miał udar niedokrwienny. Żeby wrócić do pełni sił, musiał przejść długą rehabilitację. Kiedy udało mu się w pełni stanąć na nogi, przyszło kolejne nieszczęście.

O tym, że Stan Borys miał zawał, mówiło się kilka tygodni temu. Teraz w rozmowie z Super Expressem te przykre wiadomości potwierdziła jego partnerka. Anna Maleada uratowała mu życie!

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Stan Borys miał zawał serca

Dwa lata po udarze Stan Borys znowu stracił zdrowie. O tych trudnych chwilach opowiedziała jego partnerka w rozmowie z Super Expressem. Anna Maleada potwierdziła, że faktycznie kilka tygodni temu Stan Borys miał zawał. To ona zauważyła u ukochanego pierwsze objawy.

Tego dnia rano narzekał na ból w klatce piersiowej i złe samopoczucie. Zmierzyłam mu ciśnienie i okazało się, że jest bardzo wysokie, mimo że bierze odpowiednie leki. Z przychodni skierowano mnie na pogotowie. Obawiałam się bardzo, że coś może się stać w międzyczasie, więc podałam Stanowi nitroglicerynę i dwie duże aspiryny.

Okazuje się, że jej reakcja ani trochę nie była na wyrost! W wywiadzie Anna Maleada wyznała, że po tym, jak Stan Borys trafił do szpitala, lekarze potwierdzili, że tego dnia miał zawał serca.

Zobacz też:

NAJNOWSZE