Królowa Elżbieta II święta spędzi SAMA? Są dwa powody

2021-12-16 8:29

Święta coraz bliżej, a wraz z nimi niepokojące informacje z Pałacu Buckingham. Zagraniczne media podają, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia mogą być dla królowej wyjątkowe trudne z dwóch powodów. Jakich?

W tym roku święta dla wielu ludzi kolejny raz będą inne niż wszystkie. Ze względu na ogólnoświatową pandemię sporo rodzin nie zasiądzie razem do stołu. To również być może jedne z najsmutniejszych świąt dla królowej.

Zagraniczne media podają, że gwiazda dla królowej Elżbiety II może być w tym roku bardzo smutna z dwóch powodów.

Po pierwsze to pierwsze święta bez ukochanego męża księcia Filipa, który zmarł w kwietniu tego roku.

Po drugie po raz kolejny już, podobnie jak w zeszłym roku prawdopodobnie zostanie odwołane świąteczne przyjęcie, na które zjeżdżali się bliscy królowej. Elżbieta II jest objęta dodatkowymi obostrzeniami z racji ochrony przed koronawirusem, więc podjęto decyzję, żeby nie kontaktowała się bezpośrednio z większą ilością osób.

W praktyce może to jednak wyglądać nieco inaczej. Królowa kocha święta i już wcześniej rozpoczęła przygotowania do gwiazdki.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Dlatego magazyn The Sun nie ma wątpliwości, że w tym roku nic nie stanie jej na przeszkodzie, w uroczystym spotkaniu z bliskimi. Oczywiście, trzymając się wszelkich zasad sanitarnych.

– podał magazyn.

Nie ma mowy, królowa nie pozwoli, aby cokolwiek przeszkodziło jej w tak rodzinnym wydarzeniu. Ale oczywiście wszyscy muszą działać odpowiedzialnie i wszystko może się zmienić w krótkim czasie, ale na chwilę obecną wszystko jest ustalone.