Królowa Elżbieta II choruje. Niespodziewanie opuściła nabożeństwo

2021-11-14 14:02

Od kilku tygodni brytyjskie media donoszą o nie najlepszej kondycji monarchini. Królowa Elżbieta II zaczęła chodzić o lasce oraz musiała zrobić sobie przerwę od obowiązków. Dziś miała się pojawić na nabożeństwie. Jednak z powodu złego stanu zdrowia niespodziewanie odwołała przybycie.

Niedobrze jest ze zdrowie królowej Anglii. Jej wysokość Elżbieta II od kilku tygodni jest pod opieką lekarzy. Monarchini na ich zalecenie zrobiła sobie dwutygodniową przerwę od obowiązków. W tym czasie brała jedynie udział w spotkaniach online. Wcześniej poruszała się już przy pomocy laski.

Odpoczynek zalecony przez lekarzy miał zakończyć się 14 listopada. Właśnie dziś królowa Elżbieta II miała wziąć udział w nabożeństwie. Nie zjawiła się!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Królowa Elżbieta II ma problemy ze zdrowiem

Królowa miała wrócić po krótkim urlopie i wziąć udział w nabożeństwie Niedzieli Pamięci w Cenotaph w Londynie. Niespodziewanie odwołała swoje przybycie.

Pałac Buckingham przekazał BBC oświadczenie. Dowiadujemy się, że królowa Elżbieta II ma problemy z plecami. Monarchini jest „zawiedziona”, że przegapiła to wydarzenie.

Królowa Elżbieta II miała jak w poprzednich latach złożyć wieniec. W tym zadaniu zastąpi ją książę Walii - Karol.

W uroczystości zgodnie z planem wzięli udział księżna Kornwalii, Camila a także książę i księżna Cambridge.

Jak dobrze znasz protokół królewski?

Pytanie 1 z 7
Kto może dotykać członków rodziny królewskiej?