Kristen Stewart była JEDYNYM widzem pokazu Chanel! Dystans społeczny level hard

2020-12-05 12:01 mm
Kristen Stewart
Autor: Invision/Invision/East News

Kristen Stewart uświetniła pokaz Chanel Métiers D'Art 2020-21. Nie było to jednak typowe wydarzenie - aktorka była JEDYNYM gościem tego pokazu! Zobaczcie film z tegorocznej prezentacji kolekcji Chanel Métiers D'Art z udziałem samotnego widza - Kristen Stewart!

Marka Chanel zadebiutowała ze swoją kolekcją Métiers d’Art organizując pokaz we Francji, w przepięknym i niezwykle klimatycznym zamku Château de Chenonceau.

Ale nie tylko okoliczności sprawiły, że pokaz kolekcji 2020-21 był wyjątkowy. Najciekawsze było to, że jedynym gościem pokazu była długoletnia ambasadorka Chanel, Kristen Stewart.

Samotny widz pokazu

Od 18 lat w grudniu Chanel prezentuje kolekcję poświęconą modzie Métiers d’art. Jak czytamy na stronie marki, kolekcja ta "akcentuje twórczy dialog Virginie Viard, Dyrektor Artystycznej Kolekcji Mody CHANEL, z domami artystycznego rękodzieła, które dodają splendoru kreacjom Domu".

W tym roku pokaz kolekcji Métiers d’art 2020/21 miał miejsce w Château de Chenonceau. Jest po położony w Dolinie Loary zamek, znany także jako Le Château des Dames czyli "Zamek Dam". Nazwę zawdzięcza dawnym legendarnym mieszkankom - lokatorkami zamku były Katherine Briçonnet, Diane de Poitiers, Katarzyna Medycejska, Louise de Lorraine, Gabrielle d’Estrées i Louise Dupin.

W tych właśnie okolicznościach pokaz Métiers d’art przyszło podziwiać innej wyjątkowej kobiecie - Kristen Stewart. Znana z filmowej adaptacji serii "Zmierzch" aktorka była jedynym gościem zaproszonym na tegoroczny pokaz Chanel. W internecie pojawił się film, na którym możecie zobaczyć, jak gwiazda oddawała się zadumie nad najnowszą kolekcją swojej ulubionej marki.

Przyznacie chyba, że to ciekawe rozwiązanie? Jednego organizatorom pokazu Chanel nie można na pewno odmówić: zadbali o zachowanie dystansu społecznego na widowni, jak nikt inny!

NAJNOWSZE