Kristen Stewart zagra księżną Dianę w filmie Spencer. Jak przygotowuje się do roli?

2020-11-27 17:08 es
Kristen Stewart
Autor: Invision/Invision/East News

Kristen Stewart promuje swój nowy film - Happiest Season. Podczas wywiadów wspomina już o kolejnych projektach. Jednym z ciekawszych jest film Spencer. To historia trzech dni z życia księżnej Diany, którą zagra Kristen Stewart. Jak aktorka przygotowuje się do tak ikonicznej i wymagającej roli?

Kristen Stewart udziela ostatnio wielu wywiadów. Wszystko za sprawą nowego filmu Happiest Season. Tam aktorka wciela się w kobietę, która spędza święta z rodziną jej dziewczyny. Prz okazji promocji tej produkcji Kristen Stewart wspomina o kolejnych projektach. Jednym z nich jest film Spencer.

Spencer to film biograficzny o księżnej Dianie. Przedstawia trzy dni z życia księżnej. Chodzi o moment, gdy Diana stoi w obliczu końca małżeństwa z księciem Karolem, spędzając Boże Narodzenie w posiadłości królowej Elżbiety Sandringham w latach 90.

Postać księżnej Diany to wdzięczny motyw filmowy. Z drugiej strony to dramatyczna historia wzbudzająca ogromne emocje. Przedstawienie historii księżnej Diany, tak by nikogo nie urazić to trudne zadanie. Czy Kristen Stewart sobie z nim poradzi?

ESKA XD #010

Kristen Stewart jako księżna Diana

Historia księżnej Diany często jest filmowana. Ostatnio ten motyw wystąpił w serialu The Crown. Wiele osób oburzył sposób przedstawienia tych wydarzeń. Czy film Spencer także wzbudzi kontrowersje?

W ostatnim wywiadzie Kristen Stewart zdradziła, że rola księżnej Diany to dla niej olbrzymie wyzwanie. Głównie przez ładunek emocjonalny, jaki wiąże się z tą postacią.

To naprawdę medytacyjny projekt. Jest tak wiele perspektyw na nią i na jej historię… To po prostu nie jest czarno-biała rzecz, a dla wielu ludzi jest to bardzo delikatna, emocjonująca historia. Po prostu czytam wszystko, co tylko mogę, a potem zapominam o tym, ponieważ jest to historia, które dodano wiele osobistych znaczeń.

Mówiła aktorka.

Myślicie, że Kristen Stewart sprawdzi się jako księżna Diana?

NAJNOWSZE