Kristen Stewart BEZ STANIKA I BLUZKI na pokazie filmu Seberg! Zaliczyła wpadkę?

2019-12-11 14:24 nk
Kristen Stewart
Autor: Rex Features/East News

Kristen Stewart ma swój niepowtarzalny styl i czasem lubi zaskakiwać mocnymi akcentami, ale TAK odważnie nie ubrała się dawno! Aż korci, by zapytać, czy nowy film z jej udziałem, Seberg, jest aż tak zły, by gwiazda musiała promować go... własnym biustem?! A może po wypłaceniu gażtwórcom zabrakło pieniędzy na promocję z prawdziwego zdarzenia?!

Kristen Stewart należy bez wątpienia do gwiazd o bardziej charakterystycznym i rozpoznawalnym stylu. Czasem lubi nawet szokować, jednak TAK odważne kreacje zdarzają jej się naprawdę rzadko!

Kristen Stewart bez stanika. Bluzki też zapomniała?

Kristen Stewart pojawiła się na specjalnym pokazie dreszczowca Benedicta Andrewsa, Seberg, w którym zagrała główną rolę. Aktorka miała na sobie połyskującą bladoróżową garsonkę marki Chanel, kryjące czarne rajstopy, ciemne szpilki, sporo naszyjników i... nic więcej!

Trudno oprzeć się wrażeniu, że pozując fotoreporterom na ściance Kristen Stewart była lekko zesztywniała i spięta. Nie ma co się dziwić, jeden fałszywy ruch i wpadka zaliczona!

Na szczęście dla Kristen, obeszło się bez pokazywania biustu szerszej publiczności. Ale ryzyko było spore! Producenci liczyli na darmową promocję? Tym razem nie wyszło z tego cyc nic.

NAJNOWSZE