Kristen Stewart przyłapana na czułościach z Lily-Rose Depp! Dylan Meyer będzie wściekła?

2019-12-05 16:44 nk

Kristen Stewart jeszcze niedawno opowiadała z wielką czułością o swojej wielkiej miłości do nowej dziewczyny. Dylan Meyer. Aktorka deklarowała, że chciałaby jak najszybciej wziąć ślub z ukochaną. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Na pokazie Chanel Metier d'Art gwiazda czule przytulała się z córką Johnny'ego Deppa, Lily-Rose Depp! Dylan chyba powinna zobaczyć TE ZDJĘCIA!

Na początku listopada 2019 Kristen Stewart udzieliła wywiadu, w którym w samych superlatywach wypowiadała się o swojej nowej dziewczynie. Choć aktorka i jej scenarzystka Dylan Meyer spotykają się zaledwie od sierpnia, gwiazda Zmierzchu już wie, że chce poślubić ukochaną. Mało tego, jak sama powiedziała, "nie może się, k...a, doczekać"! Stewart uważa, że Meyer to jej bratnia dusza.

Miejmy nadzieję, że poza wszystkimi zaletami, jakie Kristen wymieniła w wywiadzie, Dylan jest także wyrozumiała i mało zazdrosna. Inaczej nowe zdjęcia partnerki mogą zepsuć jej wieczór.

Kristen Stewart i Lily-Rose Depp w przyjacielskim (?) uścisku

Kristen Stewart i Lily-Rose Depp były wśród gości na pokazie Chanel Metiers d'Art. Obie panie siedziały na widowni tuż obok siebie, a córka Johnny'ego Deppa okazywała towarzyszce szczególnie duże zainteresowanie, by nie powiedzieć - czułość!

Kristen Stewart i Lily-Rose Depp chętnie pozowały razem do zdjęć. Aktorka trzymała modelkę za kolano, a ta obejmowała ją ramieniem i przybliżała twarz do jej twarzy. Niby nic, ale wygląda to na relację na granicy przyjaźni i zainteresowania nie do końca platonicznego.

Jak na TE ZDJĘCIA powinna zareagować Dylan Meyer?

NAJNOWSZE