Kris Jenner świętuje urodziny swojej wnuczki. 8-letnia Penelope pozowała na tle drogiego auta!

2020-07-09 13:48 AM
Kris Jenner
Autor: Rex Features/East News

Urodziny w rodzinie Kardashian/Jenner są niczym święto narodowe. Gdy któryś z członków klanu świętuje, bliscy zawsze organizują mu niezapomnianą imprezę, a większość z nich publikuje w mediach społecznościowych przynajmniej kilka fotek z jubilatem. Dotyczy to zarówno młodszych i starszych.

Prawdziwą specjalistką w organizowaniu urodzinowego przyjęcia jest Kylie Jenner, która co roku swojej córce Stormi organizuje niezapomniane urodziny. Mała Stormi co prawda pamiętać ich jeszcze raczej nie będzie, ale przynajmniej zostały zdjęcia po imprezie. Nieco skromniej do tego podchodzi reszta sióstr. Ostatnio urodziny miała również córka Kim Kardashian, North West. Rodzice zorganizowali jej przyjęcie na ranczu w Wyoming. Teraz swoje 8 urodziny ma córka najstarszej z Kardashianek, Kourtney.

Nie wiadomo, jak wyglądało przyjęcie urodzinowe małej Penelope, bo do sieci nie trafiły jeszcze żadne zdjęcia, ale wiadomo, że o wnuczce nie zapomniała kochająca babcia, Kris Jenner, która na Instagramie opublikowała serię zdjęć z wnuczką. Penelope na zdjęciach prezentuje się pięknie. Od razu na myśl przyszła nam jej ciocia, Kendall Jenner. Czyżby w przyszłości poszła w jej ślady? Dziewczynka pozuje nie tylko z babcią (w dopasowanych strojach!) ale także na tle różowego Mustanga!

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej, cennej P!!! Nie mogę uwierzyć, że masz 8 lat. Jak ten czas leci i jak wspaniale jest iść przez życie z tobą,  twoim słodkim duchem i uroczym uśmiechem. Jesteś najlepszą wnuczką, córką, siostrą, siostrzenicą, kuzynką i przyjacielem…. Zawsze jesteś taka miła, troskliwa i kochająca. Tak bardzo cię kocham mój mały aniołku! Miłego dnia.

– pisała na Instagramie Kris Jenner.

Spójrzcie na te fotki, prawda że urocze? Ciekawe, czy babcia Kris już myśli nad karierą małej Penelope? 😉

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE