Kożuchowska i Kulesza na zdjęciu sprzed lat! komentarze Musiała i Karolaka wymiatają!

2019-09-12 15:35 nk
Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza
Autor: WBF

Małgorzata Kożuchowska pokazała na Instagramie swoje zdjęcie z Agatą Kuleszą sprzed 25 lat! Obie aktorki wyglądały wtedy na jeszcze młodsze, niż w rzeczywistości! Fani nie kryją zaskoczenia, ale najleosze i tak są reakcje kolegów z planu Rodzinka.pl: Macieja Musiała i Tomasza Karolaka. Co napisali? MUSICIE to przeczytać!

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska od 8 lat grają razem w serialu Rodzinka.pl, gdzie wcielają się w najlepsze przyjaciółki. Nie każdy wie, że i w życiu prywatnym obie aktorki znają się od bardzo dawna i przyjaźnią. Dowodem na tę znajomość jest choćby zdjęcie sprzed 25 lat, jakie Kożuchowska opublikowała na Instagramie.

Kożuchowska i Kulesza jako studentki

Agata i Małgorzata mają po 47 lat i 25 lat temu obie były studentkami tego samego roku na Akademii Teatralnej w Warszawie. Właśnie w tamtych czasach powstała fotka z Instagrama Kożuchowskiej. Większość fanów zauważa jednak, że na zdjęciu obie panie, które miały wówczas - jak zdradziła Małgosia - ok. 22-23 lat, wyglądają na znacznie młodsze! Sami dalibyśmy im max. 17-18 lat!

Zdjęcie na profilu Kożuchowskiej nieźle zaskoczyło Maćka Musiała, który w serialu Rodzinka.pl wciela się w najstarszego syna Natalii Boskiej, granej przez aktorkę.

O mamo 😍

- napisał dwuznacznie serialowy Tomek Boski, co rozbawiło internautów.

Czekają i myślą .....Jejku jakbym chciała zagrać z Karolakiem....Jeju😁😁😁

- zażartował Tomasz Karolak.

Tak, na pewno właśnie o tym marzyły, biorąc pod uwagę fakt, że o rok od nich starszy Karolak studiował wówczas resocjalizację na Uniwersytecie Warszawskim, bo... na Akademię Teatralną się nie dostał. Egzamin do tej szkoły zdał dopiero za czwartym podejściem.

Zobacz też:

NAJNOWSZE