Wiktoria Gąsiewska niechcący potwierdziła zaręczyny z Adamem Zdrójkowskim?! Co ze ślubem?

2019-09-12 14:51 nk
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Autor: WBF

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą od kilku lat. Zakochani nie afiszują się szczególnie ze swoim wspólnym życiem, ale też nie próbują totalnie ukrywać się przed światem. Dotąd fani nie wiedzieli jednak, że aktorzy znani z serialu Rodzinka.pl są narzeczeństwem! Co Wiktoria powiedziała o ślubnych planach?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są bardzo młodzi, jednak życiowego i zawodowego doświadczenia mogą im pozazdrościć im znacznie starsi fani. Ona ma 20 lat, a on 19. Od kilku lat robią karierę w show biznesie. Mieli okazję spróbować swoich sił nie tylko w aktorstwie, ale także jako prezenterzy telewizyjni i uczestnicy programów rozrywkowych, takich jak Taniec z Gwiazdami. Od tego sezonu prowadzą wspólnie program The Voice Od Poland. On ma nawet własny bar z alkoholami w Warszawie!

Wiktoria i Adam ZARĘCZENI?!

Wiktoria i Adam poznali się na planie serialu Rodzinka.pl. Parą są od kwietnia 2017, czyli już 2,5 roku. Mimo to wciąż razem nie zamieszkali. Ona przyznaje w wywiadzie dla SE.pl, że ma jedynie wyznaczone miejsca na swoje rzeczy w jego mieszkaniu.

Mam swoje miejsce w szafie, gdzie trzymam trochę swoich ubrań, i miejsce w łazience na płyn do demakijażu i kilka kosmetyków do pielęgnacji

- wyjawiła. Wiktoria przyznała też, że na razie nie ma ślubnych planów z Adamem. Czyżby przy okazji wygadała się, że są po zaręczynach?

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas

- wyjawiła aktorka.

Cieszą się NARZECZEŃSTWEM? Adam Zdrójkowski oświadczył się ukochanej?! Jeśli tak, to gdzie pierścionek zaręczynowy? Czyżby to był ten na środkowym palcu? :)

Wyświetl ten post na Instagramie.
Sitting Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)
NAJNOWSZE