Kozidrak ma o 17 lat młodszego partnera? "Sprawił, że zapomniała, co to nuda"

2022-01-28 12:34 RD
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Beata Kozidrak wyznała w swojej książce, że jest w szczęśliwym związku. Nie powiedziała jednak kim jest jej partner. Dziennikarzom finalnie udało się to ustalić. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Kozidrak jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Uwielbiają ją tysiące osób. Niedawno piosenkarka miała problemy w życiu prywatnym. Były one związane z jazdą po alkoholu. Po tym zdarzeniu Beata zrobiła sobie krótką przerwę w życiu zawodowym. Teraz media zaczynają pisać o innych sprawach niż te dotyczące jej wybryku. 

Chodzi o partnera piosenkarki. W swojej książce Beata przyznała, że jest w związku. 

Nie będę ujawniać, kim jest, on sobie tego nie życzy. Wystarczy, że ja jestem osobą publiczną i muszę z tym dawać sobie radę. Uszanowałam jego decyzję, więc nie będziemy pokazywać zdjęć z naszych krótkich, ale intensywnych wypadów na motorze ani lansować się na ściankach. Mamy siebie i naszą miłość. Nie chcę tego zepsuć

napisała Kozidrak. 

The Voice Senior: Przed laty dostał kosza od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Tymczasem dziennikarze “Życia na gorąco” informują, że partnerem Beaty Kozidrak jest o 17 lat od niej młodszy aktor o imieniu Jakub. 

45-latek ujął ją poczuciem humoru i fantazją. Sprawił, że zapomniała, co to nuda. Zabiera ją na premiery, wystawy, intensywnie spędzają czas. Jakub z pewnością nie żałuje jej pięknych słów i gestów

mówi informator pisma. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Narodziny córki planowałam zgodnie z numerologią i astrologią. Widziałam, że chcę lwa i numerologiczną 3 od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką, by gwiazdy były poukładane, jak najlepiej się da.
NAJNOWSZE