Kourtney Kardashian i Travis Barker nie mogą od siebie oderwać rąk [GALERIA]

2021-10-16 9:04 es

Kourtney Kardashian i Travis Barker nie są parą od dawna, lecz ich związek rozwinął się bardzo intensywnie. Chociaż mają już swoje lata, dzieci to zachowują się jak zakochane nastolatki. Dosłownie nie mogą oderwać od siebie rąk! I to nie ważne, czy są w domowym zaciszu, czy też na czerwonym dywanie!

Kourtney Kardashian i Travis Barker znali się od dawna. Mieszkali nieopodal i pozostawali w kontakcie. Ich dzieci również bardzo się lubiły. W końcu między przyjaciółmi coś zaiskrzyło. I TO JAK!

Stateczna do tej pory Kourtney Kardashian absolutnie straciła głowę dla wytatuowanego od stóp do głów rockowego muzyka. Travis Barker w niczym nie przypomina jej poprzednich partnerów i może to właśnie jest "to coś"...

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Kourtney Kardashian i Travis Barker są nierozłączni

Chociaż parą są zaledwie od kilku miesięcy, zdążyli już zaliczyć razem większości najważniejszych czerwonych dywanów. Oczywiście, nie mogąc odkleić od siebie rąk! Kourtney Kardashian i Travis Barker zwrócili uwagę wszystkich, gdy podczas gali MTV VMA migdalili się przed fotografami.

To jednak nic w porównaniu z tym, co robią w domowym zaciszu. Na Instagramie Kourtney Kardashian i Travis Barker chętnie pokazują, ile ognia jest między nimi.

Sami zobaczcie ich najbardziej pikantne fotki:

NAJNOWSZE