Kourtney Kardashian opublikowała fotki w bikini i… wiadomość do Scotta?! Fani czekają na ich powrót

2020-07-03 13:09 AM
Scott Disick i Kourtney Kardashian
Autor: SplashNews.com/East News, face to face/FaceToFace/REPORTER

Gdy Scott Disick zakończył związek z młodszą o 15 lat Sofią Richie szybko zaczął skupiać uwagę na matce swoich dzieci – Kourtney Kardashian. I choć całkowicie nigdy się od niej nie odciął to teraz wydaje się, że stara się naprawić błędy przeszłości i na nowo zdobyć zaufanie swojej ex.

Kourtney Kardashian i Scott Disick ze względu na dzieci zawsze mieli dobre relacje. Wiele razy wyjeżdżali na wspólne wakacje nawet w towarzystwie Sofii Richie. Zawsze tłumaczyli to dobrem dzieci. Ale gdy tylko Scott rozstał się z Sofią, znów obiektem jego westchnień stała się Kourt z którą coraz częściej był widywany a także nie mógł się powstrzymać od komplementowania jej na Instagramie. Fani szybko to podłapali i aż do teraz liczą na ich wielki powrót. Ci, którzy naprawdę im kibicują, mogą mieć kolejny powód do radości, bo Scott znów miał zwrócić uwagę na Kourt na Instagramie. Co najlepsze, ona sama według fanów również nawiązała do niego, pisząc dość tajemniczą wiadomość.

Chodzi o zdjęcie, które Kourt niedawno wrzuciła na platformę. Na dwóch fotkach ubrana jest w bikini, na jednym z nich sprawdza telefon. Scott zostawił „lajka” a ona podpisała post:

Nie dzwoń do mnie, ja do ciebie zadzwonię.

KOURTNEY KARDASHIAN NAPISAŁA DO SCOTTA CZY KHLOE?

Nie wiadomo co autorka miała na myśli, ale internauci mają na to swoje wytłumaczenie. To wiadomość do Scotta! Innego zdania była natomiast Khloe Kardashian, która zostawiła komentarz.

Czekaj, czy te słowa są skierowane do mnie? 

– pytała siostra Kourt.

Khloe mogła pytać żartobliwie, lub całkiem serio. Ostatnio między Kardashiankami nie układało się najlepiej, ale u nich zawsze są jakieś dramy…

Jak myślicie, kogo Kourtney Kardashian miała na myśli? Scotta, jak twierdzą fani czy jednak Khloe? 

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE