Kourtney Kardashian odejdzie z Keeping Up With The Kardashians? [SONDA]

2019-12-07 22:27 nk
Kourtney Kardashian
Autor: SplashNews.com/East News

Kourtney Kardashian daje coraz więcej sygnałów, że ma dosyć życia przed kamerami i dzielenia się z milionami ludzi swoją prywatnością. Zaczęła już nawet ukrywać się przed siostrami! Czy jej odejście z rodzinnego reality show jest kwestią bliższego niż dalszego czasu? Jakie jest Wasze zdanie? Dajcie znać w naszej sondzie!

Kourtney Kardashian od samego początku była jedną z głównych postaci pojawiających się w reality show Keeping Up With The Kardashians. Starsza siostra Kim zdawała się zawsze być tą najbardziej rodzinną, ustatkowaną, poważną i odpowiedzialną. Dorobiła się trojga dzieci ze swoim ówczesnym partnerem, Scottem Disickiem. Początkowo była tak zaangażowana w realizację serialu, że nawet rodziła na oczach kamer!

Z czasem jednak jej związek ze Scottem zepsuła się, a świat obserwował narastające problemy alkoholowe Disicka oraz jego niewierność. To Kourt była w stanie jeszcze znieść. Potem ojciec jej dzieci związał się z dużo młodszą Sofią Richie, a ona sama próbuje od tego czasu udowodnić sobie i innym, że świetnie czuje się, tworząc z nimi bardzo osobliwy rodzinny trójkąt, jednocześnie sama desperacko próbując znaleźć sobie nową miłość. Jest przy tym poddawana stałej obserwacji i krytyce.

Kourtney Kardashian ma dość!

Nic dziwnego, że w końcu 40-letnia Kourtney Kardashian poczuła przesyt. Celebrytka już od jakiegoś czasu daje wszystkim do zrozumienia, że dojrzewa do opuszczenia Z Kamerą u Kardashianów. Na razie zaczęła stawiać wyraźne granice i... ukrywać się ze swoimi sprawami osobistymi - nawet przed siostrami!

Już jakiś czas temu Kourt powiedziała, że gdyby reality show dobiegło końca, ona byłaby szczęśliwa. Wygląda więc na to, że przygotowuje i siebie, i rodzinę, i fanów na wiadomość o swoim odejściu. Pytanie tylko: kiedy to miałoby nastąpić. Domyślamy się, że do końca 17. sezonu programu wstrzymuje ją kontrakt. Czy jednak zobaczymy ją jeszcze w 18. serii?

Jak myślicie, Kourtney Kardashian odejdzie z Keeping Up With The Kardashians?

NAJNOWSZE