Kourtney Kardashian i Younes Bendjima znów randkują! Tym razem im się uda?

2019-09-22 12:06
Kourtney Kardashian i Younes Bendjima
Autor: Pap Nation / Splash News/EAST NEWS

Gdy rok temu temu Kourtney Kardashian i Younes Bendjima rozstali się w niezbyt przyjaznych okolicznościach, nikt nie przewidywał, że ich znajomość może się jeszcze na nowo rozwinąć. Tymczasem okazuje się, że celebrytka i jej były chłopak znów się spotykają! Czy tym razem zwiążą się na dłużej?

W sierpniu ubiegłego roku Kourtney Kardashian i Younes Bendjima zakończyli swój kilkumiesięczny związek. Relacja zakończyła się w niezbyt przyjaznych okolicznościach, bo tabloidy donosiły, że celebryta zdradził Kourt z młodszą koleżanką. Okazuje się jednak, że gwiazda nie chowała długo urazy, bo ex-para znów się spotyka!

Mimo 15-letniej różnicy wieku Kourtney Kardashian i Younes Bendjima sprawiali wrażenie całkiem dobrze dobranej pary. Celebryci spędzali razem każdą wolną chwilę, a Younes pojawiał się oficjalnie u boku ukochanej podczas imprez rodzinnych i na branżowych galach.

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima znów się spotykają

Kourtney Kardashian i Younes Bendjima zostali ostatnio przyłapani razem przez paparazzich w jednoznacznej sytuacji - para spacerowała, trzymając się za ręce! Podobno celebrytka nie jest jednak zadowolona z faktu, że jej odnowiona znajomość trafiła już do mediów.

Spędzają razem trochę czasu. To bardziej przyjacielska sytuacja. Można to nazwać od niechcenia randką. To zdecydowanie nie jest związek. Znają się od dawna, a Kourtney dobrze się z nim bawi. Nie jest jednak zadowolona z tego, że została z nim sfotografowana. Starała się zachować prywatność.

- zdradza znajomy Kourtney Kardashian. Celebrytka i model zaczęli się znów spotykać po tym, jak w sierpniu wpadli na siebie w modnej wśród gwiazd knajpie The Nice Guy w Hollywood.

Myślicie, że to będzie coś poważnego?

NAJNOWSZE