Scott Disick znów na zdjęciu z córką. Przekona Kourtney, że jest wzorowym ojcem?

2020-09-03 10:16 mm
Scott Disick
Autor: JATE/Backgrid/East News

Czy Kourtney Kardashian przyjmie z powrotem Scotta Disicka pod swój dach i pozwoli mu na stałe zamieszkać z rodziną? Były partner celebrytki i ojciec trójki jej dzieci dwoi się i troi, aby udowodnić, że jest dobrym tatą. Na razie idzie mu chyba całkiem nieźle... A przynajmniej takie można odnieść wrażenie obserwując jego Instagram.

Scott Disick w ostatnim czasie niezwykle często gości na stronach serwisów plotkarskich i w amerykańskich tabloidach. Nic dziwnego - wszyscy fani rodziny Kardashianów w napięciu czekają, jak dalej potoczą się jego losy. Czy Kourtney przyjmie go ponownie pod swój dach? A może da mu szansę na pokazanie, że jest nie tylko kochającym ojcem, ale i godnym zaufania partnerem?

Do tego ostatniego pewnie jeszcze daleka droga, ale trzeba przyznać, że znany z wcześniejszych skandali Scott Disick póki co konsekwentnie udowadnia, że zależy mu na rodzinie. Najlepszym dowodem może być jego konto na Instagramie. Scott zawsze chętnie fotografował się ze swoimi dziećmi, ale w ostatnim czasie jego konto przypomina bardziej rodzinny album, a nie Instagram typowego celebryty celebryty.

I bardzo dobrze! :)

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Scott Disick pozuje z córką

2 września na Instagramie Scotta Disicka pojawiło się kolejne zdjęcie z własnym dzieckiem celebryty. Tym razem Scott pozował z 8-letnią Penelope.

Ja i spojrzenie 👀

- napisał przy fotce Scott.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Me and peep 👀 Post udostępniony przez Scott Disick (@letthelordbewithyou)

Wcześniej na Instagramie Disicka pojawiło się też zdjęcie jego synka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
“I love this show” Post udostępniony przez Scott Disick (@letthelordbewithyou)

Jak myślicie - kiedy zobaczymy pierwsze zdjęcia Scotta Disicka w objęciach Kourtney Kardashian? :) Czy to w ogóle jest jeszcze możliwe?

NAJNOWSZE