Kourtney Kardashian jest w ciąży?! Gwiazda komentuje

2021-12-01 18:49 es

Kourtney Kardashian w tym roku zakochała się jak nastolatka. Z Travisem Barkerem stale dbają o poziom ognia w swoim związku! Chętnie wspominają fanom o ślubie i robią sugestie co do dzieci. Nic dziwnego, że ci stale o to dopytują. Czy Kourtney Kardashian jest w ciąży?! Gwiazda odpowiedziała na pytanie fanki!

Kourtney Kardashian to najstarsza z sióstr Kardashian Jenner. Przez lata bardzo się różniła od reszty rodziny. Najbardziej z całego domu ceniła sobie prywatność. Przez lata unikała szczegółowego opisywania związków w social mediach. Wszystko zmienił Travis Barker.

Para zakochała się w sobie bez pamięci. Od miesięcy do sieci trafiają kolejne zdjęcia, na których nie szczędzą sobie czułości. Kourtney Kardashian i Travis Barker wspominają o ślubie, a nawet... dzieciach. Jednak rozbudzona tymi sugestiami ciekawość fanów zaczyna dawać się im we znaki.

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Kourtney Kardashian jest w ciąży?

O tym, że Kourtney Kardashian i Travis Barker planują dzieci, mówi się od kilku miesięcy. Na zdjęciu z Megan Fox i Machine Gun Kellym panowie zostali podpisani jako "ojcowie naszych dzieci"! Później perkusista zdradził, że ma już pomysł na imię dla syna.

Rozentuzjazmowani fani dociekliwie dopytują i wypatrują ciążowego brzuszka. Kourtney Kardashian chyba jest już tym zmęczona... Gwiazda dodała właśnie zdjęcie w basenie. Widoczny przez wodę brzuch gwiazdy faktycznie wydaje się zaokrąglony...

- Nie chcę być tym typem dziewczyny, ale... czy to ciążowy brzuszek?

Napisała jedna z obserwatorek.

Kourtney Kardashian się to nie spodobało!

- Czy naprawdę będziemy to przerabiać za każdym razem, gdy dodam zdjęcie?

To zainteresowanie związkiem chyba faktycznie daje się celebrytce we znaki...

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE