Kossakowski po rozstaniu z Wojciechowską… WYŁĄCZYŁ INTERNET!

2021-09-26 23:00 RD
Przemek Kossakowski zatrzymany na lotnisku. Poważna interwencja służb
Autor: AKPA Przemek Kossakowski zatrzymany na lotnisku. Poważna interwencja służb

Jakiś czas temu w mediach zrobiło się bardzo głośno na temat rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Zapytany o medialną burzę podróżnik wyznał, że w momencie, gdzie informacja ta obiegła wszystkie serwisy internetowe on… odciął się od sieci. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Martynie Wojciechowskiej i Przemysławowi Kossakowskiemu długo udawało się utrzymać ich rozstanie w tajemnicy. Choć para zerwała już trzy miesiące po ślubie, który odbył się w październiku ubiegłego roku, dopiero w lipcu sprawa obiegła tabloidy. Media codziennie publikowały dziesiątki nowych artykułów wgłębiających się w szczegóły rozstania podróżników. 

Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że była to dla nich bardzo trudna sytuacja. Przemek wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że chwilę po tym jak informacja o rozstaniu obiegła media, on ograniczył aktywność w internecie. 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 24.09.2021

Podróżnik opowiedział o tym w jednym z najnowszych wywiadów. Zapytali go o to dziennikarze serwisu NaTemat.pl. 

O tym, jaka była skala emocji związana z moim życiem prywatnym, dowiadywałem się od znajomych, którzy mnie o tym poinformowali. Mówili, że trudno było otworzyć jakikolwiek portal, w którym nie byłoby to podawane jako ważna informacja. Kiedy to było w największym szczycie, odciąłem się od internetu

powiedział Kossakowski. 

QUIZ - Auta gwiazd. Wiesz, czym jeżdżą celebryci?

Pytanie 1 z 10
To zdecydowanie ulubiona marka Cezarego Pazury. Mowa o...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE