Kosmetyczne imperium to dla Kylie Jenner za mało? Celebrytka rozważa kolejny biznes!

2021-05-18 11:53 AM
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner jako właścicielka kosmetycznego imperium zyskała nie tylko rzeszę fanów, ale także ogromny majątek. Celebrytka nie ma zamiaru ograniczać się do jednego i śmiało brnie do przodu. Pojawiły się plotki, że Kylie ma w planach rozkręcenie nowego przedsięwzięcia. Czyżby szykowała się kolejna wielka marka?

Kylie Jenner zyskała sławę nie tylko jako jedna z Jennerek, ale także za sprawą swojego kosmetycznego imperium, dzięki któremu zgromadziła miliony na koncie. Kylie Cosmetics ma wielu wielbicieli na całym świecie.

Mimo tego, że kosmetyczna marka generuje olbrzymie zyski a od Jennerki wymaga wielu poświęceń, to celebrytka nie ma zamiaru spocząć na laurach. Podobno już obmyśla plan na kolejną markę. Czego miałby dotyczyć jej kolejny biznes?

Oczywiście Kylie oprócz kosmetyków ma także markę odzieżową, którą prowadzi razem z siostrą Kendall. Jennerka ma więc doświadczenie nie tylko w branży kosmetycznej, ale także odzieżowej. I właśnie to drugie będzie jej niezbędne do jej kolejne biznesu!

Zagraniczne media spekulują, że Kylie Jenner planuje powiększyć swoją biznesową rodzinę i zacząć oferować klientom… kolekcję plażową.

Wielkimi krokami zbliża się lato i wakacje. Kylie podobno planuje ruszyć z kolekcją odzieży planowej. W ofercie miałyby się znaleźć nie tylko ubrania idealne na plaże, ale także torby, ręczniki czy okulary przeciwsłoneczne. W ofercie nie zabraknie też strojów kąpielowych czy obuwia.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Kylie Jenner ruszy z nową marką? Media już znają nazwę

Czy Kylie Jenner faktycznie otworzy kolejny biznes, wie, póki co tylko ona. Media jednak nie dają za wygraną i już obstawiają, jak mógłby się nazywać nowy biznes Jennerki. Według TMZ idealna nazwa to… Kylie Swim.

Jesteście ciekawi nowego pomysłu Kylie?

NAJNOWSZE