Koniec Supernatural. Cole Sprouse z Riverdale żegna chłopaków: "Przetarliście nam drogę"

2020-11-22 16:56 mm
Cole Sprouse z Riverdale i aktorzy Supernatural
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News, gotpap/Bauergriffin.com/East News

Serial Supernatural dotarł do ostatniego odcinka! Po 15 sezonach stacja The CW wyemitowała ostatni epizod przygód braci Winchester, broniących świata przed demonami, wampirami i niezliczonymi nadprzyrodzonymi mocami. Wraz z ostatnim odcinkiem Supernatural w sieci pojawiło się mnóstwo wpisów oddających hołd ekipie serialu, a zwłaszcza aktorom grającym dwójkę głównych bohaterów: Jareda Padaleckiego i Jensena Acklesa. Podziękowania za 15 wspaniałych sezonów złożył im m.in. Cole Sprouse z serialu Riverdale.

Serial "Supernatural" (w Polsce znany jako "Nie z tego świata") bawił widzów od 2005 roku, a w każdym sezonie było ponad 20 odcinków. Łącznie wyemitowano aż 304 epizody przygód braci Deana i Sama Winchesterów. To naprawdę kawał historii w świecie seriali telewizyjnych!

To już koniec Supernatural

Wszystko jednak kiedyś musi mieć swój koniec. Fabuła "Supernatural" od wielu odcinków nieuchronnie zmierzała do wielkiego finału. Zakończenie serialu, podobnie, jak w wielu innych przypadkach produkcji telewizyjnych, na kilka miesięcy opóźniła pandemia koronawirusa. W końcu jednak producenci i ekipa aktorów dotarli do ostatniego odcinka.

Finałowy epizod "Supernatural" został wyemitowany 19 listopada, zamykając pokaźny rozdział w historii telewizyjnych seriali z pogranicza horroru i fantasy.

ESKA XD EXTRA

Serial "Supernatural" miał na całym świecie miliony fanów, a wraz z jego zakończeniem okazało się, że wśród jego wielbicieli było też mnóstwo znanych nazwisk. Po emisji ostatniego odcinka w sieci posypały się gratulacje i podziękowania za 15 niesamowitych lat spędzonych z braćmi Winchester. Wiele z postów adresowanych było bezpośrednio do odtwórców głównych ról, czyli Jensena Acklesa i Jareda Padalecki. 

Wśród podziękowań znalazł się m.in. post od Cole'a Sprouse z obsady innego serialu z pogranicza fantasy, czyli uwielbianego przez widzów "Riverdale".

Naprawdę przetarliście szlak dla reszty z nas i bardzo jesteśmy wam za to wdzięczni

- napisał odtwórca roli Jugheada z "Riverdale".

Oglądaliście "Supernatural"? Będziecie tęsknić za Samem i Deanem?

NAJNOWSZE