Klaudiusz Sevković

i

Autor: ADRIAN SLAZOK/REPORTER Klaudiusz Sevković z programu Big Brother.

Klaudiusz Sevković z Big Brothera pokazał zdjęcie z synem. Ma już 22 lata! Podobny do ojca?

2022-10-17 13:58

Klaudiusz Sevković to osoba, którą z pewnością pamiętają wszyscy fani Big Brothera. Mężczyzna był uczestnikiem pierwszej edycji, która na zawsze zapisała się w historii polskiej edycji. Po wielu latach postanowił pokazać zdjęcie z synem, który w czasach jego udziału w reality show był jeszcze niemowlęciem. Teraz jest to już 22-letni mężczyzna.

Klaudiusz Sevković to jeden z najbardziej pamiętanych uczestników polskiej wersji programu Big Brother. Co prawda nie udało mu się wygrać, ale udało mu się dotrzeć do ostatnich odcinków. Po zakończeniu reality show cieszył się dużą popularnością. Dodatkowo chętnie był angażowany do pracy w telewizji. Miał własny program kulinarny Wielka niespodzianka Klaudiusza. Razem z Joanną Bartel pracował też w Telezakupach Mango. Karierę telewizyjną zakończył w 2004 roku po udziale w reality show Bar 4 - Złoto dla Zuchwałych. Nadal jest jednak pamiętany przez wielu widzów, którzy interesują się jego życiem prywatnym. 21 lat po zakończeniu Big Brothera pokazał zdjęcie z synem, który miał zaledwie rok, kiedy jego ojciec był w domu Wielkiego Brata.

ZOBACZ TAKŻE: Jola Rutowicz - jak wygląda teraz zwyciężczyni Big Brothera? Zapomnijcie o tipsach i kucyku pony!

DUBIEL vs TROMBA, KASIA WĘSIERSKA NA SIŁOWNI, HITY Z TIKTOKA, UKRYTE LOTNISKA - ESKA XD #059

Klaudiusz Sevković na zdjęciu z synem

Klaudiusz Sevković zdjęcie z synem zamieścił na swoim profilu na Instagramie. Fotografia została zamieszczona przez uczestnika Big Brothera dokładnie w dzień jego urodzin. Tiger Sevković ma już 22 lata. Czy uważacie, że jest podobny do ojca?

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy Big Brothera znowu razem! Tak teraz wyglądają Klaudiusz, Gulczas i Alicja

Sonda
Czy uważasz, że syn Klaudiusza jest do niego podobny?

Klaudiusz Sevković - życie prywatne

Klaudiusz ma korzenie bałkańskie. Stąd też jego nietypowe nazwisko. Dziadek Sevkovicia pochodził z Serbii. Klaudiusz jest żonaty z Angielką Caroline, z którą ma dwoje dzieci: 25-letnię Vanessę oraz 22-letnie Tigera.