Klaudia Halejcio pokazała nagą PIERŚ? Chodakowska, Maffashion i Jessica Mercedes w szoku!

2019-05-05 15:37
Klaudia Halejcio, Instagram
Autor: www.instagram.com/klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio opublikowała na Instagramie wideo, które zszokowało fanów, a także koleżanki i kolegów aktorki. Ewa Chodawkowska, Maffashion i Jessica Mercedes dały się nabrać. A Wy? Wiecie już, co tak naprawdę jest na filmiku? Sprawdźcie!

Klaudia Halejcio pokazała na Instagramie nagą pierś?! Bo cóż innego mieli pomyśleć sobie jej fani, widząc na profilu aktorki filmik z TAKĄ stop klatką?!

Klaudia Halejcio, Instagram
Autor: www.instagram.com/klaudiahalejcio

Oczywiście po włączeniu odtwarzania szybko przekonujemy się, że to nie pierś widać na początku nagrania... Ale fani dali się nabrać. I koledzy-celebryci też! Z żartu uśmiali się między innymi: była uczestniczka Top Model Ewa Niespodziana, Paulina Krupińska, Joanna Koroniewska, Wiktoria Gąsiewska, Jessica Mercedes, Ewa Chodakowska, Maffashion, Antek Królikowski i Mateusz Hładki z Dzień Dobry TVN.

Filmik powstał podczas wakacji, które Klaudia Halejcio spędza w Emiratach Arabskich. W ten oryginalny sposób gwiazda chciała zwrócić uwagę swoich followerów na piękne widoki na marinę, jakie ma, leżąc na plaży.

Już się domyślacie, jaką część ciała naprawdę widać na filmiku? ;)

TO nie pierwszy raz, kiedy Klaudii udało się rozbawić internautów...

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE