Gra o Tron 8: KUBEK KAWY na stole Daenerys! Mega wpadka w odc. 4. "To Starbucks?"

2019-05-06 13:30
Gra o tron - kubek kawy
Autor: twitter.com, HBO

W odcinku 4 sezonu 8 serialu Gra o Tron producenci zaliczyli mega wpadkę! W pewnym momencie oczom widzów ukazuje się... styropianowy kubek z kawą! Oczywiście na żarty i memy nie musieliśmy długo czekać...

Ale wpadka! W przerwie między paleniem armii zombie, a całowaniem Jona Snowa, Daenerys popija kawę ze Starbucksa? Na to wygląda! :)

6 maja premierę miał odc. 4 ósmego sezonu Gry o Tron. Na epizod zatytułowany "The Last of the Starks" fani czekali w wielkim napięciu. To w tym odcinku mieliśmy dowiedzieć się m.in., którzy bohaterowie przeżyli wielką bitwę o Winterfell.

Tymczasem dowiedzieliśmy się, że grająca Daenerys Targaryen Emilia Clarke przed kręceniem jednej ze scen musiała pobudzić się kawą. Niestety skupienia zabrakło nie tylko jej, ale także producentom Game of Thrones. Nikt nie zauważył, że styropianowy kubek po kawie pozostał na stole podczas kręcenia zdjęć!

MEGA WPADKA W GRZE O TRON - KUBEK KAWY NA STOLE DAENERYS

Kubek po kawie ze Starbucksa na stole Daenerys Targaryen pojawia się w mniej więcej w 17. minucie epizodu s08e04 Game of Thrones. Jest świetnie widoczny i nie ma żadnych wątpliwości, że nie jest to żaden rekwizyt, a zwyczajny papierowy lub styropianowy kubeczek, pochodzący prawdopodobnie z dystrybutora umieszczonego gdzieś na planie serialu Gra o Tron.

Jakim cudem nie zauważył go nikt z ekipy filmowej? To już pozostanie słodką tajemnicą producentów Gry o Tron.

Nam pozostaje popastwić się nieco nad nimi i ponabijać się z memów, które rzecz jasna natychmiast po premierze odcinka 4 GoT zalały sieć.

Pierwsze skojarzenie? Na planie Gry o Tron było tak ciemno, że nikt nie miał prawa zauważyć kubka z kawą! :)

Internauci szybko zaproponowali podpis na kubeczku. W przypadku Daenerys nie wystarczyłoby oczywiście samo imię. Pracownik kawowej sieciówki musiałby nabazgrać coś w stylu "Daenerys z rodu Targaryen, Pierwsza Tego Imienia, Zrodzona w Burzy, Niespalona, Wyzwolicielka z Okowów, Matka smoków, Królowa zza morza"...

Piliście kiedyś Winterfell Coffee? Domyślamy się, że ich specjalność to kawa mrożona.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE