Klaudia Halejcio na zakupy wybrała się samolotem. To nie był zwykły sklep

2022-08-19 11:01 Joanna Dembek
Klaudia Halejcio
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@klaudiahalejcio Klaudia Halejcio po rośliny do ogrodu lata samolotem

Klaudia Halejcio prowadzi niesłychanie luksusowe życie, o którym wiele osób może tylko pomarzyć, a na swój sukces pracowała od dziecka. Mieszka w domu za 9 milionów złotych, a na zakupy lata samolotem. Halejcio zasiadła za sterami podniebnej maszyny i wybrała się po kwiatki do ogrodu.

Klaudia Halejcio to polska aktorka urodzona 13 września 1990 roku w Warszawie. Za miesiąc skończy 32 lata, a w 4-tym roku życia rozpoczęła karierę aktorską. Jest znana głównie z małego ekranu. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich produkcji jak: "Złotopolscy", "Pierwsza miłość" czy "Hotel 52". Jej życiowym partnerem od 2020 roku jest biznesmen, Oskar Wojciechowski. Córka pary - Nela - przyszła na świat w 2021 roku. Wtedy też rodzina postanowiła zamieszkać w luksusowej rezydencji za 9 milionów złotych. Klaudia Halejcio niedawno narzekała na podwyżkę stóp procentowych i spłatę kredytu, choć jak sama przyznała, nie ma pojęcia ile wynosi rata tego zobowiązania.

Klaudia Halejcio na nietypowych zakupach. Przesadziła?

Drogie, zagraniczne podróże, dom wykończony w najlepszym stylu i rozwijająca się kariera - to tylko niektóre rzeczy, których niejedna osoba może jej pozazdrościć. Klaudia prężnie działa również w social mediach, gdzie można zobaczyć jak wygląda jej praca i życie codzienne. Klaudia, mimo prowadzenia tak ekskluzywnego życia, pokazuje fanom, że jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa. Wrzuca do sieci satyryczne filmiki, którymi udowadnia, jak duży dystans ma do samej siebie. Jednakże, aktorka potrafi również mocno zaskoczyć. Tak było niedawno, kiedy wybrała się na zakupy... samolotem.

Klaudia Halejcio wybrała się z przyjaciółka na zakupy samolotem. Aktorka zrelacjonowała całą wyprawę na Instagramie, po drodze zdradzając cel swojej krótkiej podróży. Klaudia odwiedziła szkółkę roślin ozdobnych, aby pomóc swojej towarzyszce w wyborze roślin ogrodowych. Miejsce ogromnej hodowli znajduje się ok. 120 kilometrów od Warszawy w stronę Kutna, nic więc dziwnego, że aktorka wybrała samolot jako środek transportu. Klaudia miała również okazję pilotować podniebną maszynę.

Klaudia Halejcio
Autor: Screen/Instagram/@klaudiahalejcio Klaudia Halejcio podróżuje samolotem na zakupy
Klaudia Halejcio
Autor: Screen/Instagram/@klaudiahalejcio Klaudia Halejcio podróżuje samolotem na zakupy
Fest Festiwal 2022 - Relacja Radio Eska
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE