Klaudia Halejcio pokazała brzuch po ciąży. Nie wstydzi się blizny po cesarskim cięciu

2021-06-18 15:50 es
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Niedawno Klaudia Halejcio została mamą. Przez całą ciążę gwiazda pozostawała w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, chętnie relacjonując im każdy etap. Gwiazda bardzo szybko wróciła do pracy po prosodzie. To jednak nie znaczy, że jej ciało już się zregenerowało. Klaudia Halejcio pokazała na Instagramie zdjęcie swojego brzucha. Jeśli myślicie, że wstydzi się blizny po cesarskim cięciu, to jesteście w błędzie!

W ostatnim czasie w show-biznesie obserwujemy najprawdziwszy baby boom. Kolejne gwiazdy ogłaszają ciąże lub już pozdrawiają z porodówek. Niedawno do grona mam dołączyła Klaudia Halejcio. Gwiazda TVP chętnie relacjonowała swoim obserwatorom przebieg ciąży.

Klaudia Halejcio urodziła zaledwie kilka tygodni temu, a już wróciła do pracy. Na Instagramie przekonuje, że łączenie macierzyństwa z życiem zawodowym sprawia jej ogrom satysfakcji.

Jednak nie myślcie, że skoro Klaudia Halejcio wróciła do pracy po porodzie, zdążyła już się po nim w 100% zregenerować. Pokazała fanom, jak wygląda jej ciało.

Igrzyska TOKIO 2020. Komu kibicować [Lewandowski, Fajdek, Lisek, Andrejczyk, Ennaoui] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #25

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu

Czegokolwiek nie mówiłaby Agnieszka Kaczorowska, ruch body positive robi wiele dobrego. Dzięki niemu coraz zdrowiej podchodzimy do wyglądu ciała kobiety po porodzie. W czasach Instagrama łatwo jest uwierzyć, że dobę po narodzinach dziecka figura wygląda tak samo, jak przed ciążą. Klaudia Halejcio postanowiła pokazać swoim fanom prawdę.

W dzisiejszych czasach pokazanie niedoskonałego ciała na Instagramie wciąż wymaga odwagi. Klaudia Halejcio opublikowała zdjęcie z córeczką. Maleństwo leży na klatce piersiowej mamy. Poniżej widzimy blizny, jakie zostały celebrytce po cesarskim cięciu.

Moje ciało tyle wytrzymało 🥰❤️ #kocham 👩‍🍼 #szczęśliwa

Napisała Klaudia Halejcio.

Jej obserwatorzy docenili ten wpis!

- To najpiękniejsze zdjęcie, jakie w ostatnim czasie widziałam... wyraża więcej niż tysiąc słów ❤️❤️❤️

- Kobiety to super bohaterki! ❤️🙌🏻

- Silna. Piekna. Inspirujaca. ❤️❤️

- CC dziękuje Ci za te odwagę❤️

Czytamy.

Piękne zdjęcie i piękny przekaz!

Nie tylko Klaudia Halejcio niedawno została mamą! Kto jeszcze?

NAJNOWSZE