Klaudia Halejcio żartuje ze swojego ciążowego obżarstwa. Ma dystans!

2021-04-15 11:47 kp
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio już w najbliższych tygodniach powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Jej Instagram przez ostatnie miesiące był kopalnią uroczych i zabawnych zdjęć przyszłej mamy, która chętnie dzieliła się z fanami swoimi przeżyciami. Teraz aktorka postanowiła zażartować sobie ciążowego dbania o linię. To uczucie zna zapewne wiele przyszłych mam :)

Od ubiegłego roku w świecie polskiego showbiznesu trwa prawdziwy baby boom. W 2020 roku mamami zostały m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Maffashion, Lara Gessler i Barbara Kurdej-Szatan, a w najbliższym czasie dołączą do nich chociażby Agnieszka Kaczorowska, Ania Starmach i Klaudia Halejcio. Przyszłe mamy chętnie chwalą się w sieci swoimi ciążowymi krągłościami.

I o ile dla Agnieszka Kaczorowska i Ania Starmach przeżywają ciążę po raz drugi, dla Klaudii Halejcio ten stan to prawdziwa nowość. Aktorka nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowana swoim zmieniającym się ciałem i wizją zostania mamą. Chętnie pyta też fanów o rady w najróżniejszych kwestiach - jak ostatnio, gdy prosiła ich o propozycje imion dla jej córki.

Klaudia Halejcio w ciąży na Instagramie

Klaudia Halejcio ma też w ciąży nastrój do żartów. Aktorka ma sporo dystansu do siebie, a przede wszystkim do kolejnych kilogramów, które pojawiają się na wadze wraz z kolejnymi tygodniami ciąży. Oczekiwanie na dziecko to jednak nie najlepszy czas na drastyczne diety, więc Klaudia z dystansem podchodzi do zamartwiania się swoją figurą.

Są dwa typy kobiet 😂 u nas zawsze było odwrotnie ... do teraz 🤰🏻 😅🙌🏼...Zastanawiam się co Cię tak ostatnio motywuje 😂 czy to moje przybywające kilogramy ? 😂😂😂❤️ #kocham😅

- napisała Klaudia Halejcio pod zabawnym filmikiem, na którym jej przyjaciółka wyciska z siebie siódme poty podczas treningów, a ona sama spokojnie zajada się burgerem.

Przyznajemy, nam wcale nie potrzeba ciąży, by widzieć się raczej na miejscu Klaudii niż jej koleżanki... :)

A Wy którym typem ludzi jesteście?

NAJNOWSZE