Ania Starmach miała baby shower! Pokazała zdjęcia na Instagramie

2021-04-07 12:24 kp
Ania Starmach
Autor: WBF

Ania Starmach to jedna z polskich gwiazd, które przygotowują się obecnie do powitania dziecka na świecie. Ania jest już mamą córki, zatem ciąża i oczekiwanie na maleństwo nie jest dla niej nowością. Gwiazda po raz pierwszy jednak przeżyła TAKIE baby shower! Jurorka Master Chefa zdradziła, że imprezę urządziły jej bliskie osoby.

Druga ciąża Ani Starmach zeszła się w czasie z bardzo trudnym okresem pandemii. Specjaliści od początku przestrzegali kobiety w ciąży przed lekceważeniem obostrzeń i narażeniem się na zachorowanie - wciąż nie ma bowiem pewności co do tego, jak koronawirus wpływa na ciążę i noworodka. Ania Starmach wzięła sobie te rady do serca i od tygodni dba o siebie w swoim domu.

Już za kolejnych kilka tygodni autorka książek kulinarnych przywita na świecie swoje drugie dziecko. Ania Starmach zdradziła już wcześniej, że tym razem będzie to chłopiec - tym samym jej córka Jagienka doczeka się brata.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Baby shower Ani Starmach

Teraz Ania Starmach opowiedziała o radosnej niespodziance, która czekała na nią w Wielkanoc. Z powodu sytuacji pandemicznej i obostrzeń Ania uznała, że nie będzie tym razem wyprawiać baby shower tak, jak miało to miejsce w przypadku jej pierwszej ciąży. Znalazły się jednak osoby, które uznały, że ciąża bez baby shower się nie liczy :) i przygotowały dla niej imprezę-niespodziankę.

>> Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! "I jak Ty Kochanie podołasz?"

Na Insta Story Ania Starmach zdradziła, że przyjęcie wyprawiły dla niej w tajemnicy jej mama, siostry i najbliższe przyjaciółki. W ten sposób w małym gronie, bezpiecznie, ale bardzo odświętnie, dziewczyny mogły cieszyć się razem przyszłymi narodzinami synka Ani. Jak na baby shower przystało, nie zabrakło słodkości i kolorowych balonów - w tym przypadku koniecznie niebieskich. Gwiazda przyznała, że pierwszy raz w życiu ktoś wyprawił dla niej przyjęcie i że dało jej to ogromną radość.

Ania Starmach pokazała też na Instagramie symboliczne zdjęcia z niebieskimi balonikami.

NAJNOWSZE