Klaudia Halejcio wybrała imię dla córki! Wszyscy kojarzą je... z lektury szkolnej!

2021-04-12 8:52 kp
Klaudia Halejcio
Autor: WBF

Klaudia Halejcio już jakiś czas temu przyznała, że bardzo intensywnie zastanawia się nad imieniem dla swojej córki. Gwiazda poprosiła nawet fanów o ich pomysły - na jej Instagramie pojawiło się mnóstwo mniej lub bardziej tradycyjnych propozycji. Klaudia Halejcio wybrała jednak bardzo oryginalne imię, które praktycznie wszyscy znamy ze znanej szkolnej lektury!

Klaudia Halejcio z niecierpliwością czeka na narodziny swojej córki. Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży i od powitania dziewczynki na świecie dzieli ją zaledwie kilka tygodni. Influencerka ma więc już gotową niemal całą wyprawkę, a ostatnio bardzo intensywnie zastanawiała się nad tym, jak wraz z ojcem maleństwa, nazwie swoją córkę.

Wybór imienia dla dziecka to dla wszystkich rodziców bardzo ważny moment. Przyszłe mamy tygodniami przeglądają kalendarze, imienniki i strony internetowe w poszukiwaniu idealnego imienia dla swojej pociechy. Nie brakuje też tych, którzy wybierają imię po babci, dziadku lub ulubionym bohaterze. Niedawno przed podobnym dylematem stanęła Klaudia Halejcio, która w najbliższych tygodniach urodzi córkę.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Klaudia Halejcio wybrała imię dla dziecka

Klaudia Halejcio w poszukiwaniu idealnego imienia prosiła nawet o radę internautów. Wśród ich typów często pojawiały się Laura, Nina, Oliwia, Liwia czy Alicja. Aktorka ostatecznie postawiła na swoją intuicję i w rozmowie z magazynem Party.

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracuje, nigdy nie chodziła żadna Nel

- powiedziała aktorka.

Choć imię Nel rzeczywiście jest bardzo rzadkie, zna je prawie każdy, a to oczywiście za sprawą lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza, gdzie główna bohaterka nosiła to imię. Warto zauważyć, że Nel jest oryginalne jeszcze pod jednym względem - to jedno z nielicznych w Polsce imion, którego się nie odmienia.

Co ciekawe, w rozmowie z Party Klaudia Halejcio przyznała, że jeśli będzie miała w przyszłości również syna, nie wyklucza, że da mu na imię Staś!

Jak Wam się podoba jej wybór?

NAJNOWSZE