Klaudia El Dursi

i

Autor: Screen/Instagram/@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi topless wygrzewa się na słońcu. Internauci krytykują i proszą o litość

2022-05-19 15:24

Klaudia El Dursi wyruszyła w kolejną zagraniczną podróż w celach zawodowych. Nie brakuje jej jednak chwil na błogi odpoczynek, a wtedy korzysta z uroków plaży i wrzuca i dzieli się zdjęciami w mediach społecznościowych. Najnowsze zdjęcia wywołały mały skandal.

Klaudia El Dursi swoją medialną karierę zaczynała w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie wcielała się w rolę wodzianki, wzięła również udział w programie Top Model, a mając zaledwie 20 lat wystąpiła w sesji do Playboya, chcąc rozpocząć karierę w modelingu. Obecnie prowadzi program Hotel Paradise, gdzie wraz z uczestnikami wyjeżdża w najdalsze zakątki świata. Kiedy pokazała się topless na jednej z plaż, a zdjęcie z błogiego wypoczynku zamieściła na Instagramie wywołała oburzenie wśród niektórych internautów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia El Dursi wylądowała w szpitalu! "Nie jestem w najlepszej formie"

Klaudia El Dursi pokazuje roznegliżowane ciało. Fani ostrzegają gwiazdę

Prowadząca „Hotel Paradise” miała okazję zwiedzić już Bali, Zanzibar czy Panamę, często na wyjazdach towarzyszy jej mąż oraz dzieci. Obecnie przybywa we Włoszech, gdzie korzysta z uroków pięknego Positano. W czasie wolnym nie zapomina o fanach, których raczy kadrami ze swojego wypoczynku. Klaudia pokazała jak wyleguje się na leżaku przy brzegu morza, odziana jedynie w kusy dół od bikini odsłaniający całe pośladki. Fotografia wywołała skrajne reakcje internautów.

Niestety takie czasy, że większość osób by w ogóle w sieci nie istniała, gdyby nie gołe cycki. Tragiczne, ale prawdziwe – napisał jeden z użytkowników.

Figura piękna, ale jednak w internecie nic nie ginie… Pani dzieci kiedyś to zobaczą. Litości – dodał kolejny.

Nie zabrakło również pozytywnych wiadomości i słów zachwytu.

W końcu jakieś ładne widoki z tej Italii – czytamy na Instagramie.

Wyglądasz fantastycznie – napisał fan.

Obserwatorzy Klaudii El Dursi często zachwycają się sylwetką prezenterki i dla wielu jest wzorem piękna. Czy uważasz, że umieszczanie w internecie roznegliżowanych zdjęć z plaży jest nie na miejscu?

Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?
Sanah o płycie „Uczta”

Klaudia podniosła Wam ciśnienie? :) To tak, jak Albert z Radia ESKA chłopakowi jednej ze słuchaczek.

Posłuchajcie WKRĘTARKI, w której złożył jej bardzo niemoralną propozycję...

Listen to "Oferta" on Spreaker.